Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

LUNAR LEGEND

6 postów w tym temacie

Mam pytanie na temat pewnego niezłego Rpg''a na GBA , w którym walki odbywają się w systemie turowym. Ma ktoś taką grę? Ja utknąłem w jednym miejscu, gdzie są takie kolorowe portale oraz potwory takie jak: Asmodeusze, czy takie jakby posągi. Gdzie iść dalej. Nie spodziewam, by ktoś to miał , ale. ...
W tej grze wcielasz się w młodego Alexa, który chciałby zostać potężnym mistrzem smoków. Więcej z fabuły nie ujawnię, gdyż sam mało znam anglika. Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lunar Legend na GBA – czyli reedycja Lunar 2: Eternal Blue Commplete z PSX
Heh gierkę męczyłem już kupę lat temu i zbyt dobrze nie pamiętam wszystkich zagadek, najszybciej solucje znajdziesz do wersji z PSX na forum o JRPG’ach

Aczkolwiek gra całkiem fajna polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:48, Liqid napisał:

A gdzie jakas solucja czy coś najlepiej po polsku?

Poszukaj na www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upraszczając najbardziej... :P
Gra była najpier wydawana na PSX i w pismach o PSX takie opisy przejścia zapewne się pojawiły.
Kolejną kwestią są strony polskie (fanowskie) dotyczące tematyki jRPG i tam często są linki bądz odrazu solucje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio, ale lol po raz któryś wróciłem w pewne miejsce, a tam pojawiły się nowe schody. Ciekawe, bo ukończyłem grę, pokonałem Ghaelona, a nie walczyłem z Blacklampem, a w cartsach pojawia się jego wizerunek. Dziwne również, że nie zdobyłem wszystkich kart, a nie ma żadsnych nowych w sklepie w Meribie cóż. Zna ktoś jakąś stronkę o grze, bo ja nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować