Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zawartość DLC Call to Arms do Gears of War: Judgment. Będzie nowy tryb

10 postów w tym temacie

Myślałem że VIP PASS będzie gwarantował jakieś mapki z DLC a tu d*pa... jeden badziewny medal i VIP Versus dający więcej xpeków po meczu... 1600mp za taki drobiazg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też przejechałem się na VIP Passie, bo oferta okazała się, delikatnie mówiąc, uboga. A kosztował niemało - 1600 MSP piechotą nie chodzi. Swoją drogą Call to Arms też do najtańszych nie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The pack will cost $12.50 (1000 Microsoft Points) on its own, but is included in the $20 (1600 MSP) season pass. The pass will also cover one more similarly sized pack." - http://www.joystiq.com/2013/04/19/gears-of-war-judgment-call-to-arms-map-pack-available-april-2/

Także VIP zapewnia nam dostęp do tego rozszerzenia bez dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd Joystiq ma tę informację, skoro pod swoim newsem umieścił notkę prasową wydawcy, gdzie jak wół stoi, że dla posiadaczy VIP Passa będzie tylko wcześniejszy dostęp i zniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek swoje zamieszenie wprowadził rodzimy oddział wydawcy, który też trochę niefortunnie przetłumaczył notkę (nie niej pierwotnie bazowałem).

Ostatecznie oprzyjmy się o to: http://epicgames.com/community/2013/02/judgment-vip-season-pass-big-savings-exclusive-content/

With the VIP Season Pass you will get:
Two upcoming Game Add-on Packs that include six multiplayer maps, two new modes, and new weapon and armor skins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Season Pass nie kupię, póki nie przywrócą starej hordy. Ta nowa wersja to jakaś porażka
> :/

przez nowe mapy nie da sie wprowadzić starej wersji hordy po prostu nie miałaby sensu,i nie siejcie strachu jak mamy vipa to dodatek bedzie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować