Zaloguj się, aby obserwować  
kriss

''''XIII"

183 postów w tym temacie

Hmmm... Spróbuj ją pzesunąć albo strzelić czymś w nią a jak nie zadziała to looknij na poprzednie posty, bo ktoś miał taki sam problem i moze sobie już poradził. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ta gra ma pop""" sejwy!!! Przeszedłem etap z bezpiecznikiem do kolejki, jeszcze następny , a jak teraz odpaliłem grę, znowu jestem na etapie ,,bezpiecznikiowym". Wspomnę jeszcze, że quicksave i zwykły save tez nie działa. Panowie, tu działają tylko checkpointy i jak widać, też nie zawsze. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to utknąłem na łodzi podwodnej... Kiedy wchodzę do centrum kierowania kamera zatrzymuje się/skupia na kapitanie i nic dalej...gra stoi w miejscu. Miał ktoś podobny problem??? xiii mam z CDA ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 22:36, Miroooo napisał:

Wczytaj poprzedniego checkpointa, u mnie była retrospekcja "Trzynastki" i zaraz mogłem
grać dalej.

No u mnie właśnie ta retrospekcja się w ogóle nie odpala. A checkpointa mam wczytać z poprzedniego poziomu czy z początku łodzi podwodnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z łodzi podwodnej a jak nie zadziała to z poprzedniego leva, ale jak masz ostatniego checkpointa z poprzedniego leva to od niego zacznij(bo większe prawdopodobieństwo poprawy). :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Miałem rozwalić śrubę łodzi podwodnej bombą. Podczepiłem do łodzi, pojawiło się, żebym się ukrył. Zrobiłem to, bomba rozwaliła, o miała rozwalić i nie wiem co robić. W celach wciąż widnieje ,,ukryj się!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie. Jak podczepisz ładunek do śruby musisz szybko uciekać jak najdalej w linii prostej do tych "kanałów" którymi dostałeś się do bazy. Po drugie staraj się aby podczas odpalenia bomby być na powierzchni. Miałem podobny problem ale za którymś razem mi się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj Seava na którym masz już za zadanie rozwalenie śruby, i teraz podłóż bombę i szybko ucieknij na drabinę która jest w jednym z narożników tego ,,basenu" pod tą Budką gdzie otwierałeś lukę. ; ) Wtedy powinieneś mieć już następne zadanie. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to nie chodziło o to, żeby ukryć się przed bombą, lecz przed załogą. Jak bomba pierdzielnie, to schowaj się w takim małym pomieszczeniu podobnym do przebieralni i wyświetli Ci się filmik, przynajmniej u mnie tak było :P Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RATUNKU. Jestem na samym początku niemalże gry. Muszę uwolnić gen. Carringtona. Jestem w szybie wentylacyjnym, do którego musiałem wejść po jakąś kartę magnetyczną. I nie mogę z tego cholerstwa wyjść! Raz mi się udało, ale za szybko skończyłem grać i mimo ukończenia poziomu (uciekłem z generałem na dwór) nie zapisało mni się. teraz tu tkwię i od bitej godziny (!!) usiłuję wyjść! Naprawdę szlag człowieka może trafić. Są jakieś triki albo coś? Masz może jakieś porady? roszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coś mi się zdaje ,że trzeba tym razem inną drogą iść tylko jakoś nie kojarzę zbytnio tego questa. :P polookaj czy nie ma innej ścieżki. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować