Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Battlefield 4 ujawniona! China Rising pierwszym DLC; nowe screeny

14 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Zapowiedź nowej konsoli Microsoftu otworzyła furtkę kolejnym, nie mniej intrygującym anonsom. Nareszcie wiemy, na jakich platformach sprzętowych – i kiedy – zadebiutuje Battlefield 4.

Przeczytaj cały tekst "Data premiery Battlefield 4 ujawniona! China Rising pierwszym DLC; nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet na 2 screenie ma chyba lejser na czapie :D - jak tak to będzie HEDSZOT :D

Ale trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem smakowicie. Fajnie byłoby zagrać w klimatyczne misje SP...
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi, nareszcie.

Ale intryguje mnie screen okładki DLC, Karabin Szturmowy i Snajperka na plecach? Oj tak :D Choć z drugiej strony jeśli to oznacza, że ludzię będą mogli latać z auto shotgunem i snajperką, to będzie lekka kicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie wzrok nie myli, to będzie pierwsza gra w której liście na drzewach będą oddzielnymi obiektami, a nie jedną teksturą z nadaną tylko odpowiednią przezroczystością, jak to obecnie ma miejsce. Jeśli tak faktycznie będzie to cała para mocy obliczeniowej PC nie pójdzie w gwizdek, jak to miało miejsce w crysise3, który choć wygląda bardzo fajnie, to ma jednak mocno przegięte wymagania sprzętowe. Na plus także wygląd postaci, które jak dla mnie będą najbardziej realistycznymi, jakie do tej pory widziałem w grach. Gorzej jest z oświetleniem, które jakby jest nieco gorsze niż w C3, ale to może się jeszcze zmieni.
Tyle jeśli chodzi o grafe, a jak wiadomo battlefieldy to przede wszystkim multi, a w tym mam nadzieje będą w końcu jakieś większe zmiany odnośnie B3 i B2:BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie podoba mi się cena 150 złotych za grę PCtową.
EA Polska podwyższyło sugerowane ceny gier na PC w Polsce - ze 149 na 169zł (SimCity był pierwszym tytułem w ''nowej cenie'').
20zł więcej to może nie jest dużo, ale jak dla mnie wystarczająco by wyrazić sprzeciw wobec takiej polityce cenowej (na premierze na pewno nie kupię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150 zł w dniu premiery... nieźle sobie liczą. I tak zrobię tak jak z Battlefieldem 3 - kupię sobie premium edition po kilku miesiącach od premiery. Zastanawiam się, czy z BF4 też zrobią taki sam numer jak z BF3. Chodzi mi o to, że w pre-orderze dostawało sie również Back to Karkand. Ale dopiero później można było kupić Premium, w skład którego B2K już wchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować