Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light nową grą Techlandu! Screeny, wymagania sprzętowe, pierwsze szczegóły

23 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2013 o 18:35, Yezu napisał:

Się uśmiałem :P Pojechałeś z tym 100k. Czemu od razu nie 500k albo jeszcze więcej? :D

Poczytaj trochę zanim napiszesz; średnie zarobki w branży gier w US to bodajże $84k, a to obejmuje też małe studia, gdzie ludzie zarabiają dużo, dużo mniej. W studiach które produkują mniejsze gry, różne tie-iny itp. też pewnie jest poniżej średniej. Ergo duże studia muszą zarabiać sporo więcej, szczególnie te robiące gry o najwyższym profilu.

Myślisz, że branża utrzymała by tylu programistów, gdyby zarobki były niskie? Szczególnie, że w softwarze użytkowym mogą zarobić znacznie więcej. Microsoft produkuje milionerów niemal taśmowo (jeśli feature, który opracował Twój team trafi do ostatecznej wersji oprogramowania, premie są astronomiczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczylem pierwszy news na necie o tej grze byłem przekonany że będzie to konkurencja dla dayz którego Dean rocket Hall skończyć nie może. I dobrze było na dobrą sprawę, ale jako że to coop dla max 4 graczy jestem trochę zawiedziony... ale pewnie i tak kupię bo zapowiada się nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować