Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze ujęcia z rozgrywki w Gran Turismo 6

11 postów w tym temacie

GT może odstaje pod względem realizmu ale za to model jazdy daje niesamowitą frajdę. Przynajmniej tak pamiętam pierwsze dwie części, które sobie od czasu do czasu odpalę na emu. Nie wiem jak jest teraz, ale przydałoby się wydać GT na PC, bo brakuje tutaj tego typu gier. Niby Jest GRID i Shift, ale to zupełnie nie to samo.

Co do wiadomości, zupełnie nie rozumiem decyzji o wydaniu na PS3 zamiast PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do wiadomości, zupełnie nie rozumiem decyzji o wydaniu na PS3 zamiast PS4.

decyzja jest czysto biznesowa
- technologia jest gotowa z gt5 a ps3 jest dobrze znane
- ilość ps3 na rynku
- ps4 dostanie swój drive club, dwa exclusive wyścigi na platformę której nie będzie za dużo na rynku początkowo - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo widzę jakieś różnice w stosunku do GT5. Tor wygląda tak samo, dźwięki silnika te same, dźwięki uderzenia auta nadal takie same (czyli jakby komuś spadło plastikowe wiadro). Nie widzę na tym filmiku żadnego postępu. Grałem i nadal gram we wszystkie części GT, ale wydaję mi się, że Forza zaczyna wygrywać. Tam dźwięki silnika brzmią znacznie lepiej, auta się rozwalają, dźwięki uderzenia brzmią lepiej, możliwości tuningu zewnętrznego auta też są lepsze. Brakuje tylko takiej ilości aut jak w GT. Gram w obie gry, ale chyba bardziej czekam na kolejną Forze na nowego Xboxa niż na GT6, ale pewnie i tak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha , a obrazek idealnie dobrany i pokazuje możliwości współczesnych konsol: niebo 0 detali ale piękny błękit , auto w porównaniu z NFS z 2001r 0 - detali , i te trybuny pełne życia ale detali 0 :) (w porównaniu z androidowym RR3 słabiutko)
brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 10:46, fenr1r napisał:

Co do wiadomości, zupełnie nie rozumiem decyzji o wydaniu na PS3 zamiast PS4.

Poza tym co napisał gmx dodałbym jeszcze, że Polyphony po prostu nie dałoby rady przygotować tego na PS4. No chyba, że chcielibyśmy czekać na szóstą część kolejnych kilka lat.

PD jest dość małym studiem w porównaniu do ekip pracujących nad np: BF''em czy Crysisem. Nie znalazłem dokładnych danych, ale również Turn10 (Forza Motorsport) ma około 2x więcej pracowników niż Polyphony Digital.
Więc gdyby PD przyszło teraz tworzyć od początku Gran Turismo, tak żeby w pełni odpowiadało standardom next genów, to byśmy poczekali. Biorąc pod uwagę to, że GT5 wyszło 5 lat po GT4 i cztery lata po premierze PS3 to myślę, że tu byłoby podobnie.

Mi nie potrzeba pięknego otoczenia, chmur i warunków atmosferycznych obliczanych w czasie rzeczywistym ani kibiców o różnych twarzach, starannie wykonanych ubraniach i modelach 3D. Dla mnie liczy się przede wszystkim dobry model jazdy, samochody, trasy no i możliwość podłączenia kierownicy. GT ma to wszystko, a szóstka będzie jeszcze większa i bardziej rozbudowana. To zdecydowanie wystarczy, aby z GT6 spędzić kolejne kilkaset godzin. Jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 10:46, fenr1r napisał:

Co do wiadomości, zupełnie nie rozumiem decyzji o wydaniu na PS3 zamiast PS4.

Polyphony nie umie zrobić gry wykorzystującej możliwości PS3, a już by się miało za PS4 zabierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 15:00, Tomitechnodrome napisał:

co to ma byc zero AA i te śmieszne kolory niczym w bajce dalej zero detali Forza 4 oraz
Forza Horizon jest nie do pobicia grafika jak model jazdy kolizje uszkoszenia

A NFS to już w ogóle jest nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować