Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Counter Strike Condition Zero

59 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 19:59, Kasendrol napisał:

Gra na pewno odpali na takim kompie. I nie musisz znać żadnych haseł jak chcesz grać na necie.
Ja też kupiłem Counter-Strike Antology tyle że na stronie internetowej sklepu empik i z przesyłką
zapłaciłem 52,49 zł.
CS rulez!

A JA POLECIAŁEM DO EMPIKA W GEANT I KUPIŁEM ANTOLOGIĘ ZA 49.90
gra jest fajna. nawet bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jak bym chciał kupić antologie w empiku to za grę(49,90zł) + za dojazd (5,10zł)
zapłacił bym 55 zł, a tak nie musiałem jechać i męczyć się w zwale, tylko przysłali mi ją za 52,49zł.
Po co się męczyć i przepłacać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem antologie i wpisałem kod sciaga mi sie counter strike source i inne 3 gry.Ale czemu nie moige wlaczyc counter strike .Tam gdzie powinno byc napisane uruchom jest kup co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:41, Panki2000 napisał:

Kupiłem antologie i wpisałem kod sciaga mi sie counter strike source i inne 3 gry.Ale czemu
nie moige wlaczyc counter strike .Tam gdzie powinno byc napisane uruchom jest kup co jest grane.


Musisz aktywowac cd-key ktory masz w pudelku. Wtedy juz bedziesz mogl sciagnac gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:09, Panki2000 napisał:

Aktywowałem ten cd-key.I wałsnie mi się sciąga.Ale czemu nie moge wlaczyć
csa którego mam zainstalowanego z płyty


Nie wiem czy znalazłeś odpowiedz na pytanie co zadałeś wcześniej bo już pare dni mineło, więc odpisze. Moj kumpel ma podobny problem, nie wiem przez co, on mówi że średno raz na 2 tygodznie musi sobie steama +cs instalować jeszcze raz,bo właśnie zamias "uruchom" pojawia się napis "kup". Ja takiego problemu nigdy nie miałem, a mam cs już jakieś 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:39, Pirek5 napisał:

> Aktywowałem ten cd-key.I wałsnie mi się sciąga.Ale czemu nie moge wlaczyć
> csa którego mam zainstalowanego z płyty

Nie wiem czy znalazłeś odpowiedz na pytanie co zadałeś wcześniej bo już pare dni mineło, więc
odpisze. Moj kumpel ma podobny problem, nie wiem przez co, on mówi że średno raz na 2 tygodznie
musi sobie steama +cs instalować jeszcze raz,bo właśnie zamias "uruchom" pojawia się napis
"kup". Ja takiego problemu nigdy nie miałem, a mam cs już jakieś 3 miesiące.

ehh steam to slaby produkt... zawsze tak bylo, ze steama trzeba raz na jakis czas ins. od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2006 o 19:42, syriusz.b napisał:

ehh steam to slaby produkt... zawsze tak bylo, ze steama trzeba raz na jakis czas ins. od nowa...


No tak bywa ze steamem, jedni mają szczęście, tak jak ja (w sumie zero problemów), inni pecha, jak mój kumpel i Panki2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie. Nareszcie znalazłem strone dla CS G-0. Jestem fanem tej gry. mam parę rekordów, np: ze scouta, czyli podstawowej snajperki, udało mi się zestrzelić za jednym strzałem trzech gości i to w głowę, bez straty ani jednego życia. Nieżle co? Mam ich sporo, długo by trzeba opowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że grałem na internecie. Jeśli macie problem ze steamem to uwaga: najpierw włączamy Steam - takie czarne z dziwnym hakiem - póżniej Change user..., następnie wpisujemy co chcemy, czekamy chwilę i możemy szukać serwera albo rozwalać boty. Zresztą każdy chyba to wie, inaczej nie umiem pomóc. Zauważyłem, że niektórzy maja straszne kłopoty z compem, ja takich w życiu nie miałem. Może lepiej było by zmienic komputer albo odpuścic sobie z takimi grami>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:11, luki 95 napisał:

czy da sie wlaczyc counter strike condiion zero bez interneru!!!!!!!!


Jasne, że tak, ale wtedy bedziesz grał w single. Na internecie gra sie fajniej, bo jak sie wkręcisz to można być najlepszym i wszystkich kosić w inny sposób niż boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 13:04, PapTrevor napisał:

> czy da sie wlaczyc counter strike condiion zero bez interneru!!!!!!!!

Jasne, że tak, ale wtedy bedziesz grał w single. Na internecie gra sie fajniej, bo jak sie
wkręcisz to można być najlepszym i wszystkich kosić w inny sposób niż boty.




tu luki 95 dzienki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować