Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj World of Warcraft przez 10 dni za darmo!

652 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2006 o 14:59, Wieczorek napisał:

Ci co nie dostali maila, a długo czekają i koniecznie chcą zagrać, niech założą sobie lepiej
skrzynke pocztowa na hotmail.com , lub gmail.com ...

Ja mam wlasnie na gmailu i list nie doszedl. Nie wiem o co chodzi, wyswietlilo mi sie, ze wszystko OK i mam czekac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, juz wiem w czym rzecz. Gmail uznal tego maila za spam!!! Tak wiec jesli ktos ma konto na gmailu i nie dostal tego emaila, niech poszuka w "smieciarce" - powinien tam byc.

Sciagam bez problemu, jeszcze tylko jakies 32 h i giera moja na 10 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem przez jedną noc i już instaluje 2 raz! 2 raz bo za pierwszym dostałem errora że brak pliku uninstall :/ mam nadzieje że tym razem będzie OK.
PS. Czy jak zainstaluje grę to muszę jeszcze ściągnąć i zainstalować najnowszy patch? czy może patch się instaluje od razu przy właczaniu gry? taki auto-updacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już numer, klienta, ale nie mogę zarejestrować konta. Musze wpisać numer karty kredytowej, ale takowej nie posiadam :/ Nie działa także żaden z numerów, które ktoś już tu podał. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurka, zainstalowałem już 3 razy i dalej to samo z tym plikiem uninstall :/ wie ktoś co można zrobic?
PS. dalem jeszcze raz downloader i sciagnelem raz jeszcze i instaluje again - moze tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Blizz musiał dać taką opcję gdy abonamentu mam na 3 miechy (kończy się w pod koniec sierpnia!). Zapewne specjalnie tylko czekali, aż im zapłacę! Zdziercy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dostałem maila z kluczem, zrobiłem konto ale nie chce mi się zalogować w grze. Nie ściągałem tego "Dema" bo już mam wow''a. Myślę, że to wina realmlista. Mój to set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com, mógłby mi ktoś podać ten z tego "dema"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 07:15, FireSniper napisał:

i co??? czy nikt nie zna sposoby żeby coś zrobić z tym błedem? :/


Spróbuj odpalić Blizzard Downloader jeszcze raz i wskazać mu folder do którego ściągnąłeś pliki. Powinien on zrobić hash checking i jeżeli wykryje nieprawidłowości - pobrać brakujące części plików.
Jeżeli nie pomoże to narazie nie przychodzi mi do głowy nic innego (napisz na forums-en.wow-europe.com dział Technical Support).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 09:13, Michal256 napisał:

> i co??? czy nikt nie zna sposoby żeby coś zrobić z tym błedem? :/

Spróbuj odpalić Blizzard Downloader jeszcze raz i wskazać mu folder do którego ściągnąłeś pliki.
Powinien on zrobić hash checking i jeżeli wykryje nieprawidłowości - pobrać brakujące części
plików.
Jeżeli nie pomoże to narazie nie przychodzi mi do głowy nic innego (napisz na forums-en.wow-europe.com
dział Technical Support).

już włączyłem wcześniej jeszcze raz Blizzard Downloaedera no ale kicha i tak :/ pisze tylko przy ściąganiu, że downloaeder może być behind a firewall :| poradźcie, plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, gdyby początek ograniczania programów p2p przez moją sieć osiedlową był o pół godziny później lub gdyby komputert się niezresetował sam w nocy, to już by mi się kończyło ściąganie, jeśli już bym nie grał. Ale niestety pozostało mi 2h ściągania.

Poza tym mam problem, ponieważ mam malutki dysk twardy (60GB) i nie mam specjalnie miejsca, żeby WoWa zainstalować, niestety twórcy gry nie wpadli na to, żeby Blizzard Downloader ściągal od razu grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować