Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Brigmore Witches - Bethesda wkrótce przedstawi nowe DLC do Dishonored

9 postów w tym temacie

Jakby kiedyś wydali takie GOTY jak Skyrima z tymi wszystkimi dodatkami, to biorę od razu bo dobra gra :)
Ale coś mi tu nie pasuje przy tym spoilerze:

Spoiler

Jak to nie było bezpośredniego pojedynku między Corvo a Daudem? Przecież tłukłem się z oprawcą cesarzowej i w końcu go pokonałem, po czym strzeliłem mu kuszą w łeb. A jeszcze kilka sekund przed zabiciem, mówił coś tam, że nie czuje się z tym dobrze że zabił cesarzową, czy coś takiego. Można go było chyba ocalić. To nie był w końcu Daud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored przeszedłem 5 razy i DLC 2 razy, jednocześnie jest to jedyna gra do której kupiłem DLC (o ile taki dodatek to wciąż DLC patrząc na to co się dzisiaj dzieje). To również kupię, ale mam nadzieje że nie będzie takiego cyrku jak z polską premierą knife of dunwall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 11:38, Artmaster88 napisał:

Jakby kiedyś wydali takie GOTY jak Skyrima z tymi wszystkimi dodatkami,
to biorę od razu bo dobra gra :)

Gra jest teraz przeceniona o 66% na Steam (do godz. 19.00). Można w rozsądnej cenie kupić podstawkę i dotychczas wydane dodatki. Same dodatki są prawie za grosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakby kiedyś wydali takie GOTY jak Skyrima z tymi wszystkimi dodatkami,
> > to biorę od razu bo dobra gra :)
> Gra jest teraz przeceniona o 66% na Steam (do godz. 19.00). Można w rozsądnej cenie kupić
> podstawkę i dotychczas wydane dodatki. Same dodatki są prawie za grosze. :)
>

Rzeczywiście. Nie tylko Dishonored z resztą. Ostre przeceny widzę ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2013 o 19:51, Artmaster88 napisał:

Rzeczywiście. Nie tylko Dishonored z resztą. Ostre przeceny widzę ostatnio :)

Tp stwierdzenie faktu, czy ironia? Naprawdę uważasz, że nie warto na tegorocznej wyprzedaży kupić przecenionego "Skyrima: LE" i/lub "Dishonored" wraz z DLC, które teraz są śmiesznie tanie (na Muve.pl dwa główne DLC do tej gry stoją po 37 zł)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować