Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Monaco: What`s Yours is Mine rozczarowany sprzedażą gry na XBLA

8 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Nie tak Andy Schatz wyobrażał sobie zainteresowanie grą Monaco: What's Yours is Mine na cyfrowej platformie Xboksa 360. Część odpowiedzialności zrzuca jednak na problemy w okolicach premiery.

Przeczytaj cały tekst "Twórca Monaco: What's Yours is Mine rozczarowany sprzedażą gry na XBLA" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie uważam, by sikanie do basenu było najlepszym pomysłem, więc jakiekolwiek skargi mam w tej sprawie, najlepiej będzie gdy zostaną one pomiędzy mną, Majesco i Microsoftem - dodał." - haahhah ciekawe stwierdzenie z podsumowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> heh dobrze ze nie robili na ps3 tam dopiero byłyby problemy

Rozbawiasz mnie... masz wiele "ale" do tej platformy (nikt nie jest idealny).. wiesz o niej najwięcej bla bla bla.. jednak gdy pytamy Cie skąd o tym wiesz.. podaj dane itd to raptem ni słychu ni widu.

Może chociaż tutaj wyjaśnisz dlaczego na PS3 dopiero byłyby problemy ?

Podsumowując przestań hejtować bo nie powiem co już się chce robić widząc Twoje wpisy tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > heh dobrze ze nie robili na ps3 tam dopiero byłyby problemy
>
> Rozbawiasz mnie... masz wiele "ale" do tej platformy (nikt nie jest idealny).. wiesz
> o niej najwięcej bla bla bla.. jednak gdy pytamy Cie skąd o tym wiesz.. podaj dane itd
> to raptem ni słychu ni widu.
>
> Może chociaż tutaj wyjaśnisz dlaczego na PS3 dopiero byłyby problemy ?
>
> Podsumowując przestań hejtować bo nie powiem co już się chce robić widząc Twoje wpisy
> tego typu.

gry po najniższych kosztach wychodzą na xboxa bo jest prostszy i nie ma problemu,a skoro twórcy monaco nie radzą sobie tu to ciekawe co by bylo na ps3

plus ja sie tylko odnoszę do posta wyżej mnie bo widze ze lata i próbuje oczernić xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol.. no tak nikt nie może oczernić x`a ale ps Ty już tak ? ;) zabawne...

Poza tym skąd wiesz że na x`a gry wychodzą po najniższych kosztach ? znasz politykę MS ? łatwość tworzenia nie idzie w parze z kosztami ? może koszta są takie same w przypadku obu platform ? Poza tym skąd wiesz, że na PS3 nie daliby rady z portowaniem ?

W każdej platformie jest coś fajniejszego i coś debilnego.. jednak Twoje hejtowanie jest już męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol.. no tak nikt nie może oczernić x`a ale ps Ty już tak ? ;) zabawne...
>
> Poza tym skąd wiesz że na x`a gry wychodzą po najniższych kosztach ? znasz politykę MS
> ? łatwość tworzenia nie idzie w parze z kosztami ? może koszta są takie same w przypadku
> obu platform ? Poza tym skąd wiesz, że na PS3 nie daliby rady z portowaniem ?
>
> W każdej platformie jest coś fajniejszego i coś debilnego.. jednak Twoje hejtowanie jest
> już męczące.

lol a co do gier ma Ms wszystkie on robi ? a nie zdziwilo cie ze mimo slabej polityki ms chociazby do aktualizacji wychodzi na xa sporo gier ktore nie trafiaja na ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS wszystkiego nie robi tak jak i Sony. Czy ja napisałem gdzieś inaczej że lol`ujesz ? czy może nie umiemy czytać ze zrozumieniem ? Powracając do tematu.. zanim gra się pojawi w sklepie muszą się dogadać i ktoś to klepnąć. Nie ma nic za free ?

Dodatkowo ciekawe stwierdzenie... sporo.. tzn ? znów mówimy o czymś o czym nie mamy pojęcia ? konkretami są potwierdzone liczby.. sporo jak dla mnie to może być np 3 ? wystarczy ?

Pamiętaj też, że nie tylko MS robi aktualizacje sklepu. Sony również co tydzień dodaje nowe rzeczy i nie tylko na jedną platformę. Sporo pojawił się również gier niezależnych o ile wiesz co to. Czy trafiają one do konkurencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować