Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kuse fatałaszki (z ogonem!), szczegóły bicia maszkar, zwiastun - to dobry wieczór dla fanów Lightning Returns: Final Fantasy XIII

12 postów w tym temacie

Nie rozumiem co ludzie (Japończycy - ktoś ich rozumie ?) widzą w laskach z kocimi uszami ? Ogony jeszcze jakoś przetrawię ale jak widzę kocie uszy to mnie zalewa. Tak samo seria Tekken - NIEDŹWIEDŹ BALETNICA ! WTF !!! (TTT 2) Armor King z bagnetem (pomyslałem) zaraz zaraz - to nie bagnet TO ŚLEDŹ !!! WTF !? (World Tekken Fereration ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się co można znaleźć w Internecie, i nie mówię tu tylko o Japończykach. Choć fakt oni słyną z dziwnych połączeń, a kocie uszy jednak są najbardziej sofcore''owe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja nadal nie rozumiem dlaczego ludzie grają w FF. Filmiki do mnie nie docierają, moja świadomość jakoś je odrzuca jeśli chodzi o FF, nic z tego nie rozumiem ;D FF to chyba stan umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem co ludzie (Japończycy - ktoś ich rozumie ?) widzą w laskach z kocimi uszami
> ? Ogony jeszcze jakoś przetrawię ale jak widzę kocie uszy to mnie zalewa.

To dobrze że o tentackles niewiesz :D Upsss... :P

Tak czy inaczej troszkę szkoda, że FF nie wychodził kolejno na PCty bo bym z chęcią zagrał, a tak to przeskakiwać między częściami... no nic :P może kiedyś jak konsole stanieją to zagram w jakieś FF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem co ludzie (Japończycy - ktoś ich rozumie ?) widzą w laskach z kocimi uszami
> ? Ogony jeszcze jakoś przetrawię ale jak widzę kocie uszy to mnie zalewa. Tak samo seria
> Tekken - NIEDŹWIEDŹ BALETNICA ! WTF !!! (TTT 2) Armor King z bagnetem (pomyslałem) zaraz
> zaraz - to nie bagnet TO ŚLEDŹ !!! WTF !? (World Tekken Fereration ?).

Z tymi kocimi uszkami jest tak że koty w mitologi japońskiej i tu cytat "....Koty były odbierane niejednoznacznie – z jednej strony oddawały nieocenione usługi jako czujne zwierzęta domowe i pogromcy myszy, a więc przynosiły korzyści, z drugiej strony przypisywano im umiejętność przemiany w demony.."

Istnieje też mit o o kocim demonie zwanym Nekomata "...Niektóre japońskie legendy mówią, że nekomata jest w stanie zmienić swą postać i przybrać postać człowieka.."[/i]

Generalnie ujmując to nic innego ja wariacja lokalnych legend , tak jak w Europie na temat trolli, skrzatów elfów ( tych legend nie tych tolkienowskich) itp. Wracając do tematu zapowiada się "przyzwoicie" ale wole poczekać do pierwszych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie rozumiem co ludzie (Japończycy - ktoś ich rozumie ?) widzą w laskach z kocimi
> uszami
> > ? Ogony jeszcze jakoś przetrawię ale jak widzę kocie uszy to mnie zalewa. Tak samo
> seria
> > Tekken - NIEDŹWIEDŹ BALETNICA ! WTF !!! (TTT 2) Armor King z bagnetem (pomyslałem)
> zaraz
> > zaraz - to nie bagnet TO ŚLEDŹ !!! WTF !? (World Tekken Fereration ?).
>
> Z tymi kocimi uszkami jest tak że koty w mitologi japońskiej i tu cytat "....Koty
> były odbierane niejednoznacznie – z jednej strony oddawały nieocenione usługi jako czujne
> zwierzęta domowe i pogromcy myszy, a więc przynosiły korzyści, z drugiej strony przypisywano
> im umiejętność przemiany w demony..
"

>
> Istnieje też mit o o kocim demonie zwanym Nekomata "...Niektóre japońskie legendy
> mówią, że nekomata jest w stanie zmienić swą postać i przybrać postać człowieka.."[/
i]
>

> Generalnie ujmując to nic innego ja wariacja lokalnych legend , tak jak w Europie na
> temat trolli, skrzatów elfów ( tych legend nie tych tolkienowskich) itp. Wracając do
> tematu zapowiada się "przyzwoicie" ale wole poczekać do pierwszych recenzji.

A to nie wiedziałem. I tak jest to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porc - A ja nie rozumiem ludzi takich jak Ty, którzy nie potrafią zrozumieć, że każdy kraj ma własne wierzenia, legendy, mity, opowieści. Że każdy kraj wierzy w coś innego i uznaje inne rzeczy za dziwne/normalne.

To, że oni widzą coś w laskach z ogonami, to nie jest nic dziwnego. To jest po prostu inne, zwykłe dla ich kraju, regionu.

Dla nich pewnie dziwną rzeczą są nasze stworki z dawnych legend i mitlogii. Czy to znaczy, że jest to coś dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 19:26, Irrlii napisał:

porc - A ja nie rozumiem ludzi takich jak Ty, którzy nie potrafią zrozumieć, że każdy
kraj ma własne wierzenia, legendy, mity, opowieści. Że każdy kraj wierzy w coś innego
i uznaje inne rzeczy za dziwne/normalne.

To, że oni widzą coś w laskach z ogonami, to nie jest nic dziwnego. To jest po prostu
inne, zwykłe dla ich kraju, regionu.

Dla nich pewnie dziwną rzeczą są nasze stworki z dawnych legend i mitlogii. Czy to znaczy,
że jest to coś dziwnego?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować