Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One nagrywa tylko ostatnie pięć minut rozgrywki

24 postów w tym temacie

> > > > > nie wiem za bardzo o co chodzi ? przeciez mecze multi zapisuja sie
> cale
> > a na
> > > singlu
> > > > po
> > > > > co nagrywac ?
> > > >
> > > > Mecze z multi zapisują się całe? Skąd Ty masz takie informacje?
> > >
> > > bo na tych konsolach cale sie zapisuja ?
> >
> > Powtórzę się, bo chyba masz problemy z czytaniem.
> > "Skąd Ty masz takie informacje?"
> gram w gry

A no tak, przecież ty juz sobie grasz na Xboxie One w gry nowej generacji bo pewnie masz wujka/ciocie w Microsofcie :X.
Bo chyba wiesz, że to, iż w takim CoDzie mecze multi się zapisują to funkcja wbudowana w grę, a nie w daną platformę i nie każda gra będzie miała coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > dla wiekszosci nagrywanie jest nie potrzebne wiec o co ci chodzi
> >
> > To samo mogę powiedzieć o Kinect czy okołotelewizyjnych pierdołach. Jakoś nie kojarze,
>
> > zebyś te elementy Xbone krytykował :)
> >
> > Takie ograniczenie możliwosci nagrywania to jest wada konsoli. Pogódź się z tym,
> bo ten
> > fakt pozostanie faktem jak bardzo byś rzeczywistości nie zaklinał.
>
> chyba zaginal mowi sie,rozumiem ze kinect ktory ma sporo zastosowan porownujesz z nagrywaniem
> filmow ktorego zastosowanie jest znikome

No dobra, to wymień mi te wszystkie zalety Kinecta skoro tak go bronisz. Będziesz mógł przed min skakać jak małpka, nagrywać otoczenie i gadać z nim. Co dalej ?

Filmiki nagrane przez innych użytkowników mogą podpowiedzieć jak coś przejść / pokazać sposób (np pokonania bosa). Mogą podpowiedzieć gdzie znajduje się ukryta komnata / jakiś przedmiot. Czasami pochwalenie się wśród znajomych, że udało się coś zrobić też może być fajne. Dla klanów to będzie coś pięknego.. każdy meczyk (czy piłka / czy strzelanka... co kolwiek) będą mogli bez problemu przeanalizować i obgadać. Puszczanie info o bugach też będzie prostsze. Jak widzisz wymieniłem kilka zastosowań, a zapewne jeszcze jakieś są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > dla wiekszosci nagrywanie jest nie potrzebne wiec o co ci chodzi
> > >
> > > To samo mogę powiedzieć o Kinect czy okołotelewizyjnych pierdołach. Jakoś nie
> kojarze,
> >
> > > zebyś te elementy Xbone krytykował :)
> > >
> > > Takie ograniczenie możliwosci nagrywania to jest wada konsoli. Pogódź się z
> tym,
> > bo ten
> > > fakt pozostanie faktem jak bardzo byś rzeczywistości nie zaklinał.
> >
> > chyba zaginal mowi sie,rozumiem ze kinect ktory ma sporo zastosowan porownujesz
> z nagrywaniem
> > filmow ktorego zastosowanie jest znikome
>
> No dobra, to wymień mi te wszystkie zalety Kinecta skoro tak go bronisz. Będziesz mógł
> przed min skakać jak małpka, nagrywać otoczenie i gadać z nim. Co dalej ?
>
> Filmiki nagrane przez innych użytkowników mogą podpowiedzieć jak coś przejść / pokazać
> sposób (np pokonania bosa). Mogą podpowiedzieć gdzie znajduje się ukryta komnata / jakiś
> przedmiot. Czasami pochwalenie się wśród znajomych, że udało się coś zrobić też może
> być fajne. Dla klanów to będzie coś pięknego.. każdy meczyk (czy piłka / czy strzelanka...
> co kolwiek) będą mogli bez problemu przeanalizować i obgadać. Puszczanie info o bugach
> też będzie prostsze. Jak widzisz wymieniłem kilka zastosowań, a zapewne jeszcze jakieś
> są.
no to od tego mam youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no to od tego mam youtube

Czy Ty nic nie rozumiesz ? aby stworzyć filmik z rozgrywki i zastosować go do jednego z moich przykładów musiałeś posiadać do tego odpowiednie narzędzia. Następnie obrobić to i wrzucić na YT. Nie każdy potrafił to zrobić.. nie każdy jest takim "orłem" jak Ty.

Tutaj nie będziesz musiał kombinować. Wszystko będziesz miał dostępnie z konsoli. W przypadku obejrzenia jakiegoś arcydzieła na np PS4 będziesz mógł grę "ściągnąc w dół".. zobaczyć filmik... następnie powrócić do rozgrywki bez przerywania jej.

Po co mi YT (dodatkowe narzędzie) skoro wszystko będę miał na miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować