• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ichvander

Problem z Chrome/systemem

Pytanie

Witam wszystkich,

od dwoch dni cos sie stalo z moim kompem. Ale po kolei:

-w Chromie (najnowsza wersja) mialem zapamietane hasla (np. FB, forum gram, inne fora itp.) i wystarczylo wpisac adres, logowalo mnie automatycznie i wszystko si. Od dwoch dni wlasnie, musze recznie wklepywac loginy i hasla. I dzieje sie tak, za kazdym razem gdy wylaczam przegladarke i wlaczam ja na nowo. Myslalem, ze problem z cookies, wiec wyczyscilem wszystko, ale problem dalej pozostaje. W Firefoxie (moja druga przegladarka) tego problemu nie mam.
EDIT: problem wystepuje rowniez z zapamietaniem "ustawien" glosnosci radia czy filmow/muzyki na YT.

-w tym samym czasie, gdy probuje odpalic np. painta, WordPada dostaje komunikat "Program C:\Windows\ODBC32.dll nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając oryginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy." Taki komunikat dostaje w przypadku odpalania ee systemowych (niektorych) programow. Naotmiast przy probie odpalenia War Thunder, dostaje ten sam komunikat, tylko ze zamiast ODBC32.dll jest AVIFIL32.dll.

System przeskanowalem SpyBotem (wszystko co znalezione- usuniete) i Kasperskym, ktory nic nie znalazl. Do tego wyczyscilem rejestr CCcleanerem i wywalilem zbedne smieci. Przywrocilem takze system do stanu sprzed miesiaca. Nic nie pomoglo i koncza mi sie pomysly. Reinstall systemu srednio mi sie usmiecha, ale jesli bedzie trzeba to zrobie. Jesli ktos ma jakies rady czy wskazowki bede mega wdzieczny.

System oryginalny Windows 7 Home Premium 64bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować