Zaloguj się, aby obserwować  
daws

Laptop

46 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2006 o 12:02, daws napisał:

Siemkanko mam takie pytanie chcem kupić laptopa a ja sie na tym zabardzo nie znam co myslicie
o tym kompie??
http://www.allegro.pl/item110186737_toshiba_tecra_8200_piii_750_256_ram_20_hdd.html


Zależy do czego będzie wykorzystywany ten notebook. Jeżeli do granie to nie zabardzo się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptop bedzie wykożystywany do chodzenie po internecie do pisania prac do takiego czegos ale do granie to nie ! i co wyslisz lex o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 12:07, daws napisał:

Laptop bedzie wykożystywany do chodzenie po internecie do pisania prac do takiego czegos ale
do granie to nie ! i co wyslisz lex o tym?


Do pisania i grzebania w internecie będzie wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko kupuje na allegro i jeszcze ani razu mnie nie oszukali czyli Kasp mowisz ze do pisania prac i do chodzenie po internecie jest ten laptop dobry??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie wykorzystywany w celach tych co piszesz czyli pisaniu, sufrowaniu po necie i słuchaniu muzy to jest jak dla mnie bardzo OK:) Tylko jesli będziesz muzy słuchał z MP3 to żeby CI miejsca na dysku nie zabrakło bo 20 GB na MP3 to mało trochę, a jeszcze jak bedziesz cos od czasu do czasu zasysał z netu to zabraknie na pewno. Dolicz do tego winde (pewnie XP) to zostaje Ci jakies 17 GB. Ale jak dla mnie taki laptop do takich rzeczy jakich mówisz to nadaje się bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 12:07, daws napisał:

Laptop bedzie wykożystywany do chodzenie po internecie do pisania prac do takiego czegos ale
do granie to nie ! i co wyslisz lex o tym?



No to to jest idealny sprzęt dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn słuchaj chodzi mi zeby tylkko tam od czasu do czasu jakies prace napisać na nim zeby grzebać po necie mieć na nim Gadu-Gadu pare jakis tam tapet z 5 piosenek (zwykłych i to wszystko to styknie mi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 12:17, daws napisał:

Tzn słuchaj chodzi mi zeby tylkko tam od czasu do czasu jakies prace napisać na nim zeby grzebać
po necie mieć na nim Gadu-Gadu pare jakis tam tapet z 5 piosenek (zwykłych i to wszystko to
styknie mi prawda?



spokojnie Ci starczy :) Pozgrywać sobie możesz dużo albumów (w jakości 128 kbps to jeden album zajmuje koło 60 mb może więcej może mniej, zalezy od ilości piosenek, ale to już zostawiam Tobie) a nie tylko 5 piosenek, nie rozdrabniajmy się aż tak bardzo :) 20 GB jesli do takich rzeczy ma być to NA PEWNO Ci starczy :) Ja mam na starym kompie 20 GB i jeszcze o dziwo mi miejsca nigdy na nim nie zabraklo (to pewnie przez to że na tym mam 160 GB :P).
Jak ja bym miał cos brać do takich rzeczy to chyba bym wziął tego laptopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 12:12, bobek89 napisał:

żeby CI miejsca na dysku nie zabrakło bo 20 GB na MP3 to mało trochę


mało kogo chyba stać na 20 GB mp3 oczywiscie mowimy o legalnych mp3 ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie wam napisze chcem na nim miec Gadu-Gadu 7.0MB Rozmian 15,43MB Mozille Firefox rozmiar 15,07MB Neostrada rozmiar 12,43MB Kaspersky Anti-Virus Profesional rozmiar 8,7MB I co wy nato?? Strarczy mi pamieci nato?? wszystko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2006 o 12:24, Kasq napisał:

mało kogo chyba stać na 20 GB mp3 oczywiscie mowimy o legalnych mp3 ??? :)


Jak ma oryginały płyt to zawsze je może mieć na laptopie więc nie widze problemu :)


daws--> nawet 100 mb nie wykorzystasz na programy (na te co napisałeś) więc 256 ramu na pewno Ci wszystko pociągnie :) Dołóż tylko do tego winde i ms office (lub jakiś inny program) i zostaje CI jeszcze 15 GB na muze i inne pierdółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to super sie bardzo ciesze wiece jak byście zobaczyli gdzies na allegro laptopa jakiegoś fajnego do 250zł to piszcie dzieki za wszystkie rady i porady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś dziwnie tani ten lapotop... Ma windowsa xp a już jego cena jest dośc wysoka, dochodzą podzespoły itp. , chyba ktos bardzo potrzebuje kasy albo to jakas lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten laptop wygląda OK - do pisania prac czy internetu wystarczy ci na pewno.

PS: Jest chyba juz jakiś temat o laptopach - tam mogłeś się dopisać (korzystaj z wyszukiwarki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować