Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Oto Kanye West. Dziś czeka go Kanye Quest." - zbaw świat i hip-hop w darmowym RPG

7 postów w tym temacie

Ta gra to nic innego jak obraza osób tworzących w RPG Makerze. Nieprawdą jest, że nie można się po tym programie spodziewać cudów, bo widziałem i grałem w projekty iście magiczne. Och, błędem jest również zdanie, które mówi, że program jest darmowy. Kosztuje niewiele, bo $59.99, ale to nie to samo co nic.
Takich gier jak ta jest po prostu maaaaaasa i jeszcze więcej, ale są tak gówniane, że nikt nie zwraca na nie większej uwagi, stąd moje pytanie do autora newsa. Co Ciebie podkusiło? Chyba nie sądziłeś, że pobije historią To The Moon? ;)
Jako osoba, która sama sporo swego czasu pracowała w tym programie, a raczej wersji XP powiem, że twórca tego czegoś nie zna nawet podstawowych funkcji tego programu, zaczynając od mappingu po eventowanie. Tak więc po co? To tylko psuje wizerunek i tak mało popularnego edytora.


EDIT: Co do problemu kolegi wyżej, najprawdopodobniej musisz oprócz gry ściągnąć tzw. RTP(Run-Time Package) do RPG Makera VX, bo jak widać twórcy nawet tego nie chciało się usuwać, a co za tym idzie, gra zajmuje 80Mb, a RTP 2x tyle, które przy dobrze zrobionej grze byłoby niepotrzebne.
Link do potrzebnego RTP http://www.rpgmakerweb.com/download/run-time-package instrukcja instalacji też tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 21:42, Robertcik1 napisał:

czemu koniec artykułu próbuje sugerować, że Kanye ma jakichkolwiek fanów?

Czemu próbujesz sugerować coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 21:44, Dared00 napisał:

Czemu próbujesz sugerować coś innego?

prawdopodobnie dlatego, że Kanye jest strasznym kretynem, który nie jest w stanie złożyć sensownego zdania, a każda jego płyta jest gorsza od poprzedniej.
jasne, że ma fanów. wiem, że ma fanów. po prostu uważam, że nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować