Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec z nudnym siedzeniem w lobby - matchmaking na Xbox One będzie działał w tle

10 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Kilka rzeczy odnośnie Xbox One z całą pewnością jest mocno kontrowersyjnych, ale akurat matchmaking jest aspektem, za który Microsoft zbiera pochwały. Nic więc dziwnego, że postanowili o nim przypomnieć i jednocześnie uchylić kolejny fragment rąbka tajemnicy

Przeczytaj cały tekst "Koniec z nudnym siedzeniem w lobby - matchmaking na Xbox One będzie działał w tle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było tej łatki, którą trzeba pobrać żeby wyłączyć funkcję always online, tylko jakby od razu była w Xbox''ie to skusiłbym się na zakup tejże konsoli, ale na razie wybieram PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakby nie było tej łatki, którą trzeba pobrać żeby wyłączyć funkcję always online, tylko
> jakby od razu była w Xbox''ie to skusiłbym się na zakup tejże konsoli, ale na razie wybieram
> PS4.

serio nie masz internetu w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakby nie było tej łatki, którą trzeba pobrać żeby wyłączyć funkcję always online,
> tylko
> > jakby od razu była w Xbox''ie to skusiłbym się na zakup tejże konsoli, ale na razie
> wybieram
> > PS4.
>
> serio nie masz internetu w domu ?
Pewnie ma, ale narzeka dla samego narzekania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jakby nie było tej łatki, którą trzeba pobrać żeby wyłączyć funkcję always online,
> tylko
> > jakby od razu była w Xbox''ie to skusiłbym się na zakup tejże konsoli, ale na razie
> wybieram
> > PS4.
>
> serio nie masz internetu w domu ?

Nie w każdej miejscowości jest stałe łącze a jeżeli jest to takiej jakości by pograć po sieci (np EDGE). Nie każdy mieszka w centrum miasta. Niektórzy mieszkają też na pograniczu nadajników. Pogoda jak wiesz czy nie też wpływa na jakość sygnału. Przy gorszej pogodzie już sobie nie pograją. Czy to coś dziwnego ?

Uwierz, że niektórzy bez internetu (fb, forów i innych dupereli) potrafią żyć i nie jest on im potrzebny do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, przydałoby się takie rozwiązanie na PC ;]. Tylko grając w inną grę nie za bardzo chciałoby mi się wchodzić do gry w którą grałem godzinę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Pewnie ma, ale narzeka dla samego narzekania :P

Nie robię tego tylko do narzekania ponieważ nie jestem hejterem, mam po prostu w domu słabe połączenie internetowe, a konsole kupuję właśnie by uniknąć logowania się do Origina, Steama i wszystkich tego typu produkcji, które wymagają połączenia internetowego.

> serio nie masz internetu w domu ?

Mam internet w domu, tylko jak to ujął mój przedmówca, nie wszyscy mają stałe, silne połączenie internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować