Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - nowe szczegóły na temat dostępnych pojazdów

16 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

DICE w krótkim wpisie na oficjalnym blogu serii Battlefield odpowiedziało na kilka pytań fanów dotyczących pojazdów w „czwórce”. Wymieniono przykładowe wehikuły dostępne po stronie Chińskiej Republiki Ludowej oraz opublikowano nowego screena.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 4 - nowe szczegóły na temat dostępnych pojazdów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna napisac po prostu ''premiera w Polsce'' zamiast '' w kraju miedzy Odra a Bugiem''? Nie wiem, czy my zyjemy w kraju, ktory nie posiada wlasnej nazwy? Smiesznie to wyglada. Ja rozumiem, jakby pojawialo sie duzo slowa ''Polska'' w tekscie, ale nie pojawia sie ono w ogole, wiec jaki jest problem?

Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze nie beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że "czwórka" będzie tym czym miała być "trójka" czyli "dwójką" z super grafiką , fizyką, destrukcją itd. a nie codem z pojazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mozna napisac po prostu ''premiera w Polsce'' zamiast '' w kraju miedzy Odra a Bugiem''?
> Nie wiem, czy my zyjemy w kraju, ktory nie posiada wlasnej nazwy? Smiesznie to wyglada.
> Ja rozumiem, jakby pojawialo sie duzo slowa ''Polska'' w tekscie, ale nie pojawia sie
> ono w ogole, wiec jaki jest problem?
>
> Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze nie
> beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.

Bo Ty myslisz ze prowadzenie czolgu to tak jak jazda osobowka na obwodnicy... Co do "kraju miedzy Odra a Bugiem" to fakt ale moze autor jak wielu mieszkancow tego panstwa nie utozsamia sie z tym syfem zwanym polska;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie mozna napisac po prostu ''premiera w Polsce'' zamiast '' w kraju miedzy Odra a Bugiem''?
> Nie wiem, czy my zyjemy w kraju, ktory nie posiada wlasnej nazwy? Smiesznie to wyglada.
> Ja rozumiem, jakby pojawialo sie duzo slowa ''Polska'' w tekscie, ale nie pojawia sie
> ono w ogole, wiec jaki jest problem?
>
> Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze nie
> beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.

Te redaktorzyny z gramu tak mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze nie
> beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.

ten arkadowy model jazdy nazywasz ociężałym?...

> Mam nadzieję że "czwórka" będzie tym czym miała być "trójka" czyli "dwójką" z super grafiką
> , fizyką, destrukcją itd. a nie codem z pojazdami.

same bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten arkadowy model jazdy nazywasz ociężałym?...


Mam powiedziec ze jest dobry? Przepraszam, ale motory i jeepy prowadza sie tak, jakby chcialy, ale nie mogly(chodzi glownie o skrecanie). To chyba byl najwiekszy mankament pojazdow w BFie.

@kuzyn
Nie no, akurat redaktorom nie mam nic do zarzucenia(moze poza jednym lub dwoma). Czasami tylko sie trafi cos takiego, ale generalnie gram.pl to chyba najlepszy portal o tej tematyce w rodzimym jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie mozna napisac po prostu ''premiera w Polsce'' zamiast '' w kraju miedzy Odra
> a Bugiem''?
> > Nie wiem, czy my zyjemy w kraju, ktory nie posiada wlasnej nazwy? Smiesznie to
> wyglada.
> > Ja rozumiem, jakby pojawialo sie duzo slowa ''Polska'' w tekscie, ale nie pojawia
> sie
> > ono w ogole, wiec jaki jest problem?
> >
> > Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze
> nie
> > beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.
>
> Bo Ty myslisz ze prowadzenie czolgu to tak jak jazda osobowka na obwodnicy... Co do "kraju
> miedzy Odra a Bugiem" to fakt ale moze autor jak wielu mieszkancow tego panstwa nie utozsamia
> sie z tym syfem zwanym polska;p

kraj nie jest syfem tylko ludzie jak ty mieszkający w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze nie
> beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.

Jak ktoś już wcześniej pisał - myślisz, ze prowadzenie czołgu lub transportowca to prowadzenie samochodu? Moim zdaniem jest dobrze, jak na grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 21:02, polskiniko napisał:

> Wracajac do samej gry, nazwy pojazdow niewiele mi mowia, jednak mam nadzieje, ze
nie
> beda sie one prowadzily tak ociezale jak w Battlefield 3.

Jak ktoś już wcześniej pisał - myślisz, ze prowadzenie czołgu lub transportowca to prowadzenie
samochodu? Moim zdaniem jest dobrze, jak na grę. ;)


Sprostowalem teze w drugim poscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieję że "czwórka" będzie tym czym miała być "trójka" czyli "dwójką" z super grafiką
> , fizyką, destrukcją itd. a nie codem z pojazdami.
Szkoda tylko że BF2 w żadnym calu nie jest podobny do BF3. Jest lepszy. Battlefield: Bad Company 2 zaś NIE JEST BF2, to jest BF:BC2.... Który również jest lepszy od 3. Jak dla mnie, 3 im się nie udała.

Co do tematu:
Dobrze, że znów pojawią się jet-ski, które w BF:BC2 robiły za świetny środek do dywersji lub szybkiej flanki czy zajęcia pozycji dla snajpera. Jednak jest już po nas jeśli zostaniemy zauważeni na tym cudeńku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 20:37, Snafu napisał:

Mam powiedziec ze jest dobry? Przepraszam, ale motory i jeepy prowadza sie tak, jakby
chcialy, ale nie mogly(chodzi glownie o skrecanie). To chyba byl najwiekszy mankament
pojazdow w BFie.


Tak, dobry jest. Czegoś Ty chciał? Hiper-skręcania przy dużych prędkościach? Już i tak jest bardzo arcadowo. A co do skręcania przy dużych prędkościach - również się da - podpowiem Ci jak - używaj szybko hamulca przy skręcie - wpadniesz w kontrolowany poślizg i pokonasz szybko skręt. Przy motorach to już w ogóle - można w ogóle nie używać hamulca, a jak się go już użyje, to poślizg jest duży, przez co można robić ostre skręty/uniki.

Mam nadzieję, że w BF4 model pozostanie albo nawet stanie się trudniejszy w opanowaniu. Liczę na poprawienie sterowania heli/jetów przy pomocy joysticków, bo w BF2 było to jako tako dopracowane, a w BF3 - no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 12:23, Zares napisał:

> Mam powiedziec ze jest dobry? Przepraszam, ale motory i jeepy prowadza sie tak,
jakby
> chcialy, ale nie mogly(chodzi glownie o skrecanie). To chyba byl najwiekszy mankament

> pojazdow w BFie.

Tak, dobry jest. Czegoś Ty chciał? Hiper-skręcania przy dużych prędkościach? Już i tak
jest bardzo arcadowo. A co do skręcania przy dużych prędkościach - również się da - podpowiem
Ci jak - używaj szybko hamulca przy skręcie - wpadniesz w kontrolowany poślizg i pokonasz
szybko skręt. Przy motorach to już w ogóle - można w ogóle nie używać hamulca, a jak
się go już użyje, to poślizg jest duży, przez co można robić ostre skręty/uniki.

Mam nadzieję, że w BF4 model pozostanie albo nawet stanie się trudniejszy w opanowaniu.
Liczę na poprawienie sterowania heli/jetów przy pomocy joysticków, bo w BF2 było to jako
tako dopracowane, a w BF3 - no cóż...

Mowcie co chcecie, wedlug mnie sterowanie motorami i jeepami jest srednie. Co do skrecania z uzywaniem hamulca, to zawsze tak robie ;) Ale dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 15:36, Snafu napisał:

Mowcie co chcecie, wedlug mnie sterowanie motorami i jeepami jest srednie. Co do skrecania
z uzywaniem hamulca, to zawsze tak robie ;) Ale dzieki za rade.

Ale dlaczego średnie? Uzasadnij to jakoś. Skoro używasz hamulca, to w czym problem z tą ociężałością? Przecież istnieje coś takiego jak siła odśrodkowa, dośrodkowa, grawitacja, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 17:11, Zares napisał:

> Mowcie co chcecie, wedlug mnie sterowanie motorami i jeepami jest srednie. Co do
skrecania
> z uzywaniem hamulca, to zawsze tak robie ;) Ale dzieki za rade.
Ale dlaczego średnie? Uzasadnij to jakoś. Skoro używasz hamulca, to w czym problem z
tą ociężałością? Przecież istnieje coś takiego jak siła odśrodkowa, dośrodkowa, grawitacja,
itp. :)


Wystarczy zmienic kamere zeby zobaczyc, jak one sie poruszaja. Zle napisalem, chodzi mi o to, jak wyglada ich poruszani ;) Zobaczcie co sie dzieje jak walniecie w kamien. Pojazdy zachowuja sie strasznie nienaturalnie i smiesznie to wyglada :P Motory to w ogole porazka, ale to moze moje po prostu moje odczucie. Zdaje sobie sprawe, ze normalnie mamy grawitacje itd, ale tutaj to est jakos dziwnie nienaturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować