Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay trailer GTA Online! Multiplayer w GTA V nie wyrobi się na premierę

51 postów w tym temacie

Garść szczegółów:

http://www.computerandvideogames.com/424617/gta-online-trailer-and-first-details-user-generated-content-co-op-heists-and-more/

Najbardziej mnie zaskoczyło, że będzie edytor na starcie :) No i że w ogóle będzie edytor.

Anyway - dla mnie tak czy siak najważniejszy jest singiel :). Multi sprawdzę dużo później, o ile uda mi się dziadka iksa ponownie wpiąć do sieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> j/w, miazga. Szkoda, że moi znajomi nie mają PS3, a zwłaszcza GTA V. Także w multi pewnie
> spędzę czas samemu albo z jakimiś przypadkowymi ludźmi. Może ktoś stąd się pisze na PS3,
> GTA V w październiku? ;d
Masz tu zomka ktoty szuka ludzi do gangu LukiGK1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Już widzę te skaczące gule pecetowców :D
> > tylko dzieki PC te gry powstaja.
> Niby dlaczego dzięki na PC,historia gier sięga już lat 70 gdzie wtedy były takie wielkie
> konsole i już wtedy były gry.
>
Jak poszukasz to i w latach 40 znajdziesz coś gro podobnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> j/w, miazga. Szkoda, że moi znajomi nie mają PS3, a zwłaszcza GTA V. Także w multi pewnie
> spędzę czas samemu albo z jakimiś przypadkowymi ludźmi. Może ktoś stąd się pisze na PS3,
> GTA V w październiku? ;d
Ja się piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko bardzo chetnie wejde z toba do jednej ekipy moi znajomi tez nie maja ps3 a trzeba skompletowac ekipie odezwij sie na bartoszlewandowski88@gmail.com> j/w, miazga. Szkoda, że moi znajomi nie mają PS3, a zwłaszcza GTA V. Także w multi pewnie
> spędzę czas samemu albo z jakimiś przypadkowymi ludźmi. Może ktoś stąd się pisze na PS3,
> GTA V w październiku? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować