Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 zwariowanych minut, setki zabitych zombie. Oto długi gameplay z Dead Rising 3

7 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Będą szalone przebieranki (rekin!), będzie rozjeżdżanie zombie samochodem i motocyklem, będą emocjonujące QTE, będzie też masa krwi podczas bezpośrednich starć. Spora garść multimediów prosto z Dead Rising 3 już na Was czeka.

Przeczytaj cały tekst "10 zwariowanych minut, setki zabitych zombie. Oto długi gameplay z Dead Rising 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak nadal będzie system save z kiblem i gonitwa za czasem to ja już dziękuje. Te dwie rzeczy jedynie one mnie wkurzały i trzeci raz nie chce sie z tym męczyć. Żyjemy w czasach gdzie czas jest ważny więc i zapisywanie w każdym momencie dla mnie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 11:52, Zdenio napisał:

Wszystko fajnie, tylko te kolory. Dlaczego musi być szaro-buro?


http://uk.gamespot.com/features/dead-rising-3-reaches-for-the-call-of-duty-crowd-6409900/

"This is Dead Rising 3, a "grown-up" take on the once-satirical action franchise. Its move toward the brown-and-gray art style that dominates the industry hints at the dark changes that lie beneath."

"Capcom is pointedly trying to appeal to a wider audience in this latest iteration, saying it''s going after the Call of Duty player."

Dla mnie gra jest już skreślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 11:52, Zdenio napisał:

Wszystko fajnie, tylko te kolory. Dlaczego musi być szaro-buro?

Bo jak jest szaro-buro, to znaczy, że gra jest poważna, dla dorosłych i w ogóle.

Czyt. idziemy po Call of Duty audience, pozbywając się każdego elementu serii, za które gracze ją polubili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować