poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 18:07, Klimos napisał:

Nowych Delegatów ostatnio naprawdę urodzaj. Jak opuszczałem to szacowne grono było ich 200 z hakiem, teraz > już prawie 250. A to oznacza mniej więcej dwóch nowych forumowiczów dziennie na tym stanowisku.

Tobie to łatwo mówić, bo już nawet nie jesteś delegatem ;P A oczywiście ja muszę zawsze być z tyłu za wszystkimi...chociaż specjalnie mi się nie śpieszy ;) Jeszcze sobie trochę na delegacji pobędę, ponieważ fajnie tutaj ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że dostałeś degrada dosyć szybko :P. Teraz znowu trzeba czekać dwa miesiące. Chce Ci się? :P No ale jak samo powiedziałeś człowiek nie statusem żyje. Chociaż to zależy od samej osoby więc nie wiem jak to tam z Tobą , możesz tak pisać ale może być inaczej :P:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:21, legia97 napisał:

Co trzeba zrobić żeby awansować na kolejny stopień??

Pisać posty w pewnych odstepach czasowych (co godzinę),nie spamować ,przestrzegac regulamin.Tyle że awans nie przyjdzie od razu,trzeba trochę pobyć na forum,najpierw się czeka koło tygodnia aż po pół roku,ale naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:21, legia97 napisał:

Co trzeba zrobić żeby awansować na kolejny stopień??

Pisać posty. Pierwsze stopnie zdobywa się szybko (po kilku dniach pisania), a na wyższe trzeba czekać. Pisz posty zgodne z regulaminem i netykietą, a na pewno szybko awansujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:21, legia97 napisał:

Co trzeba zrobić żeby awansować na kolejny stopień??

Pisz często i dużo (tylko coś z sensem, jak się spamuje to niestety czekają degrady ;)) a po jakimś czasie awansujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:21, legia97 napisał:

Co trzeba zrobić żeby awansować na kolejny stopień??

Eh, to pytanie pojawiało już się tutaj setki razy, bardzo dużo nowych je zadawało.
Odpowiedź : trzeba pisać i jeszcze raz pisać posty. Pod tym pojęciem kryje się drugie "spamować". To jest akurat odpowiedź na pytanie "co zrobić , by stracić stopień?". wystarczy trochę aktywności i już niedługo uzyskuje się wyższy stopień.
Więcej? Pytaj tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=7500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś ty szybki tylko awans za awansem :) Moje gratulacje. W delegacji radzę ci wyjechać na Wyspy Kanaryjskie :) A mi zostaje czekać na mojego Delegata. Tylko kiedy to nastąpi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:26, Bartek Dudek napisał:

Aleś ty szybki tylko awans za awansem :) Moje gratulacje. W delegacji radzę ci wyjechać na
Wyspy Kanaryjskie :) A mi zostaje czekać na mojego Delegata. Tylko kiedy to nastąpi ? :)

Pewnie w najmniej spodziewanym momencie :) Pewnie jeszcze ze 150 postów. Może mniej może więcej. Oby jak najszybciej ;)


Hmm, gdzie by się tu na delegacje wybrać? Jadę na Hawaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:26, Bartek Dudek napisał:

Aleś ty szybki tylko awans za awansem :) Moje gratulacje. W delegacji radzę ci wyjechać na
Wyspy Kanaryjskie :) A mi zostaje czekać na mojego Delegata. Tylko kiedy to nastąpi ? :)


A mi te szybkie awansy odpowiadają:) Sądzę, że twój delegat nadejdzie jak najszybciej i niespodziewanie. Ja, gdy rano zobaczyłem nad moim avkiem napis delegat tak krzyknąłem z zachwytu, że aż brat mnie za to opierdzielił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że awansowałeś, więc Ci pogratuluję, pnij się dalej w forumowej drabince, należał Ci się awans z pewnością :)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach i jeszcze jesteś :) Tobie też gratuluję.

Dnia 12.04.2007 o 18:29, Marcinos07 napisał:

Hmm, gdzie by się tu na delegacje wybrać? Jadę na Hawaje :P

Jedź gdzie chcesz tylko uważaj ,żebyś się nie utopił :) I uważaj na wulkany :P Hawaje też są ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:46, Unreal11 napisał:

No no no ;) Kolejny Delegat, Gratuluje oczywiście.... tylko ciasno się powoli robi ;)

No ty jeszcze tutaj pobędziesz...a ja...też ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:50, ko?nik napisał:

> No no no ;) Kolejny Delegat, Gratuluje oczywiście.... tylko ciasno się powoli robi ;)

No ty jeszcze tutaj pobędziesz...a ja...też ;P


Już nie gadaj tak głupio ;] Dobrze wiemy Ja i Ty. że ja w Delegacji posiedze kupe czasu, a Ty? Ty awans dostaniesz w tym miesiącu... zaufaj mi LAJkoniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:54, Unreal11 napisał:

Już nie gadaj tak głupio ;]

Ja zawsze gadam głupio ;P I jakoś nie wychodzi mi to na złe.

Dnia 12.04.2007 o 18:54, Unreal11 napisał:

Dobrze wiemy Ja i Ty. że ja w Delegacji posiedze kupe czasu,

Czy kupe to nie wiem, ale pewnie trochę posiedzisz ;P

Dnia 12.04.2007 o 18:54, Unreal11 napisał:

a Ty? Ty awans dostaniesz w tym miesiącu... zaufaj mi LAJkoniku ;)

Czy ja wiem? Ale postaram się zdać na twój instynkt...panie NIEREALNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:39, Stwór napisał:

Kolejne gratulacje.. Tym razem Super gość dostał awans.. Kurka wodna, a ja?:)

Heh grono delegatów powiększa się z godziny na godzinę coś mi tutaj śmierdzi masowymi wakacjami :P. Oczywiście gratulację dla Super Gościa i innych , którzy dzisiaj awansowali. Stwór ta sprawa z Twoim przewodniczącym jest bardzo dziwna i daje mi to wiele do myślenia. Może porozmawiaj na ten temat z CDP wystarczy raz spytać i będziesz wiedział czy to jakiś śmieszny błąd czy po prostu za mało piszesz żeby awansować ;P.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:47, edeń napisał:

Biedny Stworek... nikt nie chce mu dać awansu... :)


Pfffff.... pffffff.. To jakiś spisekfffff.. Ktoś coś szmeraffffff.. Ktoś śledziffff... Nie chce daćfffff..
I wcale mi nie zależy na sekretarzu:) Wcale, a wcale;P Ninja Sebie też nie i GeoT też nie.. Zupełnie jak mi:) Nic a nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się