poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 14:22, pan m. napisał:

Ty też odpocznij,przewodniczący przyjdzie.Ja znów czekam na brygadę,a pewnie kilka dni przed
tym awansem robola się dorobię.Trochę nudne.I pomyśleć,ze szliśmy na tym samym wózku...

Ja cały czas odpoczywam ;) Dlaczego sądzisz że znowu będziesz zdegradowany? Wystarczy dobrze się zastanowić przed dodaniem posta, a nie klikac bez przerwy. Szliśmy, ale ja mam z górki a Ty pod górkę ;D Cóż życie jest czasami okrutę, nie załamuj się i uparcie dąż do celu, takim sposobem awansowało już wielu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny rym.Właśnie,że myślę przed dodaniem,ale jakoś nie wychodzi.Od kilku miesięcy nie napisałem posta w Historyjce ani w Słownej zabawie,więc zrobiłem postęp:)Wejdź na gg,pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:27, pan m. napisał:

Fajny rym.Właśnie,że myślę przed dodaniem,ale jakoś nie wychodzi.Od kilku miesięcy nie napisałem
posta w Historyjce ani w Słownej zabawie,więc zrobiłem postęp:)Wejdź na gg,pogadamy.

Dzięki. Nie wychodzi bo widocznie się nie starasz ;) Ja nie pisze tam jeszcze dłużej,ale dobrze od czegoś trzeba zacząć. Na gg? Dawno tego nie robiłem,ale ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed chwilą wchodzę do tematu :Counter - "Strike 1.6 vs. Counter - Strike: Source - co jest lepsze?", patrze na odpowiedzieć do mojego posta. Nagle coś mi mrugnęło pod oczami. Wyjeżdżam trochę wyżej. Patrzę i widzę wspaniały napis : "Brygadzista" :D Aż mi się gorąco zrobiło i w uszach coś piknęło ;) Cały czas się jakoś dziwnie czuje :) Teraz mogę stwierdzić: "awans zawsze przychodzi nieoczekiwanie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:06, Pablo Querte napisał:

"awans zawsze przychodzi nieoczekiwanie" :D

Awans jest jak mina, ciężko zauważyć, ale jak już w niego wdepniesz to posyła cię wprost do nieba.
Szczere gratulacje awansu :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:06, Pablo Querte napisał:

Ja właśnie przed chwilą wchodzę do tematu :Counter - "Strike 1.6 vs. Counter - Strike: Source
- co jest lepsze?", patrze na odpowiedzieć do mojego posta. Nagle coś mi mrugnęło pod oczami.
Wyjeżdżam trochę wyżej. Patrzę i widzę wspaniały napis : "Brygadzista" :D


Gratki :)

Dnia 03.06.2007 o 18:06, Pablo Querte napisał:

Aż mi się gorąco zrobiło i w uszach coś piknęło ;)


A ja z radości aż podniosłem ręcę, jak awansowałem na delegata :)

Dnia 03.06.2007 o 18:06, Pablo Querte napisał:

Teraz mogę stwierdzić: "awans zawsze przychodzi nieoczekiwanie" :D


To jest moja dewiza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:09, edeń napisał:


> Teraz mogę stwierdzić: "awans zawsze przychodzi nieoczekiwanie" :D

To jest moja dewiza :)


Miałem na myśli to, że teraz mogę zacytować tą bardzo mądrą osobę ;) Jako Brygadzista postaram się nie podpaść komuś, bo stracić coś takiego to jednak szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:15, Pablo Querte napisał:

Jako Brygadzista postaram się nie podpaść komuś, bo stracić coś takiego to jednak szkoda:)


Każdy status szkoda stracić, ale szczególnie te wysokie (brygadzista +), bo potem trzeba odrabiać ten miesiąc, lub nawet parę.

~Hubi Koshi

Dnia 03.06.2007 o 18:15, Pablo Querte napisał:

Awans jest jak mina, ciężko zauważyć, ale jak już w niego wdepniesz to posyła cię wprost do nieba.


Chyba to sobie gdzieś zanotuje :P
Ale widziałem w serialu J.A.G., że facet wdepnął w minę, a mu "tylko" nogę urwało. Można też napisać:
Degrad jest jak mina, mówią Ci, gdzie nie iść, a jak w niego wdepniesz, to urywa Ci nogę. Czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:21, edeń napisał:

Chyba to sobie gdzieś zanotuje :P

Podpisze ci zezwolenie na kopiowanie i rozpowszechnianie, ale biorę 50% zysków :-]

Dnia 03.06.2007 o 18:21, edeń napisał:

Ale widziałem w serialu J.A.G., że facet wdepnął w minę, a mu "tylko" nogę urwało. Można też
napisać:

Wdepnij w minę przeciwczołgową z Mooooocno wyczulonym czujnikiem naciskowym jeśli rozwala 60 tonowe bydle to pomyśl co robi z człowiekiem który waży... powiedzmy 60-80 kg

Dnia 03.06.2007 o 18:21, edeń napisał:

Degrad jest jak mina, mówią Ci, gdzie nie iść, a jak w niego wdepniesz, to urywa Ci nogę. Czy
jakoś tak :P

Hmm <myśli chwilę> Degrad jest jak granat w kawę oficera. Mówią i Powtarzają: Nie Baw się Nim. Ty nie słuchasz, a potem jak cię oficer dorwie to śpiewasz Bardzo cienkim głosikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mogę śmiało powiedzieć "gratulacje".Życzę jak najszybszego WT bez degrada:)
BTW zauważyliście że w tym roku system bardziej sypie tymi całymi awansami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Może dlatego tyle awansów, ze więcej osób na forum. Albo żeby strajków użytkownicy nie robili :P
Bardzo liczę na to, że obejdzie sie bez degrada. Łatwo nie będzie, bo mam już jedno ostrzeżenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:33, Master J napisał:

No to teraz mogę śmiało powiedzieć "gratulacje".Życzę jak najszybszego WT bez degrada:)
BTW zauważyliście że w tym roku system bardziej sypie tymi całymi awansami?:)


Możliwe , ale nie u wszystkich to działa:) Juz 8 miesięcy jestem Delegatem i coś ruszyć dalej nie moge :)
Gratulacje dla Konradesa z okazji awansu na Przewodniczącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:41, olki77 napisał:

Możliwe , ale nie u wszystkich to działa:) Juz 8 miesięcy jestem Delegatem i coś ruszyć dalej
nie moge :)

A co? Chcesz się ścigać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:41, olki77 napisał:

Juz 8 miesięcy jestem Delegatem i coś ruszyć dalej

Możliwe, że spowodowane jest to twoją burzliwą karierą na forum. Przodownik->Robotnik->Przodownik->Robotnik->Obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 18:47, ko?nik napisał:

A co? Chcesz się ścigać? ;P

Z tobą zawsze :P Ale bym sie zdzwił jak byś miał przede mną Przewodniczącego . Dobra tam powoli już zaczynam sie przyzwyczajać do Delegata.

xbit71 ----> raczej nie o to chodzi :) Wątpie że to ma coś wspólnego z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:00, olki77 napisał:

Z tobą zawsze :P

Dziękuję ;P

Dnia 03.06.2007 o 19:00, olki77 napisał:

Ale bym sie zdzwił jak byś miał przede mną Przewodniczącego .

Już miałem ;) Ja dopiero "awansowałem" na delegata... I żebyś się nie zdziwił jeżeli jeszcze raz Cię prześcignę ;)

Dnia 03.06.2007 o 19:00, olki77 napisał:

Dobra tam powoli już zaczynam sie przyzwyczajać do Delegata.

Powoli xD po tylu miesiącach to rzeczywiście bardzo powoli :D

Dnia 03.06.2007 o 19:00, olki77 napisał:

xbit71 ----> raczej nie o to chodzi :) Wątpie że to ma coś wspólnego z tym.

Bo to nie ma żadnego wpływu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa.....jednak ....degrad :D...Ko?nik aleś się załatwił :)). Podaj no linka do tematu bo nie mogę uwierzyć ;]. No to teraz Magi i Liqid jeszcze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się