poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Co do Skylera... Nie wiem, co mu się stało, ale tego posta miał zaplanowanego. Czy dołek życiowy, czy co innego- nie chcę wnikać, sam wybrał ten sposób pożegnania się z Nami. :/

Gratuluje, Konrad<cyferki> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:48, KrzychW napisał:

Czytając taki post , wręcz nie chce sie wierzyć , iż jest to wpadka niezamierzona.O piractwie
było na Forum już tyle , że taki tekst , to najzwyklejsze proszenie się o interwencję
moderatorów.Tylko po co z czymś takim czekać do zostania sekretarzem?

Z tego, co słyszałem (czytałem ;P), to skyler chciał po prostu odejść już z tego forum. Zamiast się normalnie wylogować, wolał zostać zbanowany. Jego wybór... Może to był taki swoisty bodziec, który miał sprawić, by już więcej go tu nie ciągnęło? Nie wiem, nie wiem, ale wiadome jest, że już więcej tutaj go nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy :). Skąd wiesz , że sky nie powróci a możliwe , iż już z nami pisze pod innym nickiem? Chociaż to mało prawdopodobne a jednak nie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:37, Jakub Wędrowycz napisał:

> A właśnie, bo niedoinformowana jestem - skyler za co poleciał?
Piractwo
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6741&pid=3079

Łoooooooooooojej ;/ jaka głupia i beznadziejna wpadka. I to kogo ? Sekretarza! Ehh zły przykład dał oj bardzo zły. No nie chce mi się wierzyć ... Żeby po takim dłuugim stażu i tak wpaść. Smutne. On to specjalnie zrobił?? Dla bana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:55, mlynar911 napisał:

/ciach/


Najprawdopodobniej tak, ale to było bardzo głupie. Poza tym dał bardzo zły przykład innym... Nie ładnie, nie ładnie...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:23, Doktor14 napisał:

Najprawdopodobniej tak, ale to było bardzo głupie. Poza tym dał bardzo zły przykład innym...
Nie ładnie, nie ładnie...

To jest tak samo dziwne jak ten odcinek Milionerów z dziewczyną grającą o 1 mln ... Może to nie on pisałe tylko ktoś inny mu psikus zrobił?? :/ eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:32, mlynar911 napisał:

To jest tak samo dziwne jak ten odcinek Milionerów z dziewczyną grającą o 1 mln ... Może
to nie on pisałe tylko ktoś inny mu psikus zrobił?? :/ eeh


Nie kojarzę za bardzo... chodzi o to gdzie angielski nie jest urzędowym językiem czy jakoś tak? Bo z tego co tłumaczyła nam pani od geografii żadna odpowiedź nie była prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:45, patrYX93 napisał:

Nie kojarzę za bardzo... chodzi o to gdzie angielski nie jest urzędowym językiem czy
jakoś tak? Bo z tego co tłumaczyła nam pani od geografii żadna odpowiedź nie była prawidłowa.

No coś ty. Ta studentka co wygrała 500 000 tys złoty. A pytanie było Jakim orężem posługuje się starożytna Artemida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:47, mlynar911 napisał:

No coś ty. Ta studentka co wygrała 500 000 tys złoty. A pytanie było Jakim orężem posługuje
się starożytna Artemida.

No dobra, nie róbmy offtopa. A ta sytuacja co wspomniałem wyżej też się działa ostatnio ale nie jestem na bieżąco więc nie powiem Ci w którym odcinku dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 13:26, deih napisał:

Nigdy nie mów nigdy :). Skąd wiesz , że sky nie powróci a możliwe , iż już z nami pisze
pod innym nickiem? Chociaż to mało prawdopodobne a jednak nie niemożliwe.


Co innego wracać jako szanowany Sekretarz, niż powrót w postaci nieznanego Obywatela... Chociaż to "nieznanie" długo by nie trwało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... ja muszę przyznać, że jestem bardzo zdziwiony... nie dość, że ktoś kto jest już Delegatem na 99% wie, że za piractwo jest ban to jeszcze zdarzają się takie wyjątki... ehh... Pytanie tylko co nim kierowało? Może faktycznie chciał odejść z forum, ale po co robić to w takim stylu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy jaki jest skyler ( no może nie wszyscy ) także to , że został zbanowany w taki a nie inny sposób raczej nie zmienia naszego zdania o nim. IMO zrobił to specjalnie i tyle. W każdej chwili może wrócić a , że miał rangę sekretarza a miałby wrócić na obywatelu traktuje o tym , iż rangi mu zwisają i był tutaj tylko dla ludzi/klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:57, mefiperes napisał:

Co do Skylera... Nie wiem, co mu się stało, ale tego posta miał zaplanowanego. Czy dołek
życiowy, czy co innego- nie chcę wnikać, sam wybrał ten sposób pożegnania się z Nami.
:/

Ta Skylera zbanowali ? Kiedy , gdzie i jak ? Zaległości mam , ale szkoda że tacy userzy są banowani , może i sprawiedliwie nie wiem nie znam sprawy , ale szkoda . Pisał mądrze tak pamiętam go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Sęk w tym, że mnie szczerze powiedziawszy ciężko powiedzieć o nim tak czy inaczej. No ale dlaczego Twoim zdaniem zrobił to specjalnie? Powiedz kto pisząc przez taki okres czasu po prostu jednym głupim postem burzy to wszystko? Przecież to trochę bezsensu... Gdyby był tutaj dla ludzi i klimatu to albo skończył się klimat, albo ludzie się zmienili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:17, Mezo505 napisał:

Mój kumpel po napisaniu ok. 75 postów dostał awans na przodownika, a ja napisałem już
100 postów i nadal mam Robotnika? Jak to jest?

Liczy sie też czas spędzony na forum :)

A ja awansowałem na DELEGATA :D:D
:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:21, krak2610 napisał:

> Mój kumpel po napisaniu ok. 75 postów dostał awans na przodownika, a ja napisałem
już
> 100 postów i nadal mam Robotnika? Jak to jest?
Liczy sie też czas spędzony na forum :)

A ja awansowałem na DELEGATA :D:D
:)))

Ile masz napisanych postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:01, boduczek napisał:

Sęk w tym, że mnie szczerze powiedziawszy ciężko powiedzieć o nim tak czy inaczej. No
ale dlaczego Twoim zdaniem zrobił to specjalnie? Powiedz kto pisząc przez taki okres
czasu po prostu jednym głupim postem burzy to wszystko? Przecież to trochę bezsensu...
Gdyby był tutaj dla ludzi i klimatu to albo skończył się klimat, albo ludzie się zmienili...

IMO sky jest za mądry żeby popełnić tak głupi błąd. Zresztą zobaczcie na samą konstrukcję zdania śmiech na twarzy się pojawia :). Piszę jakby był zupełnie nowy na tym forum. Burzy wszystko czyli co rangę sekretarza? Może dla niego to nie było najważniejsze. A powodem tak samo mógłby być brak czasu albo jakieś sprawy rodzinne itp. :)..Może Kuk wie coś więcej jego się trzeba popytać.

mezo ----> statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mnie również na przypadkowy błąd to nie wygląda, ale kurde, nie rozumiem po co miałby to robić... Miałem na myśli, że zburzył wszystko to na co ''''potocznie'''' pracuje ,każdy nowy user. W ciągu jednej chwili stracił coś na co czekał tak wiele czasu... No tak, tylko żeby próbować się ''''wyżyć'''' pisząc np posta w takim stylu to IMO nie zachowanie takiego usera jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:47, olki77 napisał:

Ta Skylera zbanowali ? Kiedy , gdzie i jak ? Zaległości mam , ale szkoda że tacy userzy
są banowani , może i sprawiedliwie nie wiem nie znam sprawy , ale szkoda . Pisał mądrze
tak pamiętam go .


Masz spore zaległości, bo to było już dawno temu. :D

Ech, moim zdaniem nie ma sensu wracać do tego tematu, i myśleć, dlaczego tak postapił. Sam podjął taką decyzję, pretensji nie mam, miło było się z nim kolegować, szkoda, że odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się