Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Rocksmith 2014 nauczy nas o tym, jak będzie nas uczyć uczenia się gry na gitarze

11 postów w tym temacie

Gitarę otrzymałem rok temu by nauczyć się grać - szkoła muzyczna na nic się zdała, dopóki po zakupie 1 części Rocksmitha udało mi się coś osiągnąć, zacząłem wykonywać postępy, tak więc UBI, macie mój preorder na 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy znają poprzednią część. Czy w tym Rocksmithie albo w poprzedniej odsłonie dało się grać gitarą klasyczną? Bo (wybaczcie pewnie herezje ale nie znam się na tym kompletnie) interesuje mnie ta gra od dłuższego czasu ale nie chce się uczyć na gitarze elektrycznej i grać jakiś metalowych hitów tylko właśnie zwykłą gitarę i przyswoić pare utworów Kaczmarskiego czy Gintrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy znają poprzednią część. Czy w tym Rocksmithie albo w poprzedniej odsłonie dało się grać gitarą klasyczną? Bo (wybaczcie pewnie herezje ale nie znam się na tym kompletnie) interesuje mnie ta gra od dłuższego czasu ale nie chce się uczyć na gitarze elektrycznej i grać jakiś metalowych hitów tylko właśnie zwykłą gitarę i przyswoić pare utworów Kaczmarskiego czy Gintrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze da się uczyć na gitarze ''''klasycznej'''' bo nie chcę grać metalowych czy rockowych hitów ale bardziej utwory Kaczmarskiego czy Gintrowskiego na normalnej gitarze nie elektrycznej to jest możliwe w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Samnitar: nie ma co narzekać, większość giatarzystów amatorów i zawodowych nie ma pojęcia o dobrym utylizowaniu skal diatonicznych, naturze interwałów, dlaczego progresja wygląda jak wygląda, albo powodu dla którego nie nadużywają akordów zmniejszonych. O nutach wspominać nie trzeba. Rok nauki w szkole muzycznej przynajmniej daje jakieś teoretyczne podstawy do zrozumienia melodyki i gryfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ten tryb "wirtualnego zespołu", o którym mówili na E3.
Skoro żaden "realny" zespół w jakim grałem (a raczej chciałem grać) nie przetrwał dłużej niż miesiąc (nie przeze mnie, jestem tylko skromnym basistą), tak wirtualni muzycy powinni chyba być w mniejszym stopniu zadufanymi w sobie leniwymi dupkami kłócącymi się o (prawie) wszystko lub rezygnujący z prób bo im się zwyczajnie nie chce przychodzić, więc może dłużej za sobą wytrzymają. No i zawsze będą dostępni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować