Zaloguj się, aby obserwować  
WhiteCat

Pomocy !! ( Gra Garfield )

4 posty w tym temacie

Proszę o pomoc ! Utknęłam w grze Garfield . Myślę , że odnalazłam dotod wszystkie przedmioty i odłożyłam je w miarę możliwości na miejsce . Nie dostałam klucza do następnego pokoju ! Pokoje które są mi udostępnione to : salon , kuchnie , pralnia , spiżarnia ( to chyba jest spiżarnia ) , przedpokój ( tam gdzie jest skrzynia ) , gabinet , 1 piętro i sypialnia dla gości . Co wy robicie jak niewiecie co zrobić , aby dostać klucz , a myślicie , że odłożliście już wszystko ?? Proszę pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:57, WhiteCat napisał:

Proszę o pomoc ! Utknęłam w grze Garfield . Myślę , że odnalazłam dotod wszystkie przedmioty
i odłożyłam je w miarę możliwości na miejsce . Nie dostałam klucza do następnego pokoju ! Pokoje
które są mi udostępnione to : salon , kuchnie , pralnia , spiżarnia ( to chyba jest spiżarnia
) , przedpokój ( tam gdzie jest skrzynia ) , gabinet , 1 piętro i sypialnia dla gości . Co
wy robicie jak niewiecie co zrobić , aby dostać klucz , a myślicie , że odłożliście już wszystko
?? Proszę pomóżcie !!


Aby dostać klucz do następnego pokoju trzeba uporządkować przedmioty i ruszyć obrazy (klawisz Q ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować