Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Xbox 360 z serii Classics będą tańsze, a Games with Gold się w Polsce świetnie przyjęło

5 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Bardzo ciekawy wywiad z Kubą Mirskim z polskiego oddziału Microsoftu przeprowadził serwis Polygamia. Jeżeli macie ochotę zachęcamy do przeczytania całości, natomiast poniżej przytaczamy kilka najciekawszych fragmentów dotyczących sprzedaży konsoli Xbox 360 w Polsce, premiery Xbox One czy popularności Kinecta.

Przeczytaj cały tekst "Gry na Xbox 360 z serii Classics będą tańsze, a Games with Gold się w Polsce świetnie przyjęło" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze XO nie będzie u nas dostępny od razu tak jak w wielu innych krajach bo MS koniecznie chce wprowadzić go równo z obsługą TV a wiec musi zadbać o jakieś umowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę ze XO nie będzie u nas dostępny od razu tak jak w wielu innych krajach bo MS koniecznie
> chce wprowadzić go równo z obsługą TV a wiec musi zadbać o jakieś umowy itd.

Jesli faktycznie im zalezy na TV i beda na takowe umowy czekali to obawiam sie ze XO u nas zadebiutuje kolo 2030 roku:/
Tak czy siak nie zalezy mi na tym czy i kiedy (jesli kiedykolwiek) MS wprowadzi XO w polsce, czekac na to nie zamierzam i sie w niego zaopatrze sprowadzajac z UK (pewnie i tak taniej wyjdzie niz kupowac go lokalnie) na poczatku przyszlego roku.
Na ten moment czekam na PS4, pozniej XO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwic, że Xone narazie w Polsce ma nie byc. Złe pierwsze wrażenie i pewnie boją się go tutaj sprzedawac. Zobaczymy jakie dostanie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować