Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst

26 postów w tym temacie

8 w minimalnych , posrało ich ? tyle to ja miałem mieć dopiero dla nowego Wieśka . Procek/ karta są normalne , ale z ramem to ich ostro pogrzało . Jeszcze 4 to bym zrozumiał - ciężko bo ciężko , ale zrozumiał bym . 8 w porównaniu do reszty ... no sry , ale po prostu się nie da -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to jest po prostu tak źle zoptymalizowane że potrzebuje aż tyle ramu by to jakoś uciągnąć, i jeszcze te zalecane, to wygląda bardziej na wymagania nowego Crysisa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 13:01, DiabloStars napisał:

chwilka bo coś mi tu niezbyt pasuje ... z tego co kojarzę to XP nie jest w stanie obsłużyć
więcej niż chyba 3.5 Gb Ram , więc o co chodzi ?

XP miał też wersję 64-bitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sugerować się tymi bzdurami.
Już nie raz zdarzało się, że podawane przed premierą wymagania nijak miały się do finalnego produktu. W sensie, że były bardzo mocno zawyżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Grafa gorsza od Borderlands i aż 8 GB? O_o
Jak ty tu możesz pisać o grafice, jak cały styl tej gry jest odwzorowywany na orygynalnym anime i ma tak samo wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 15:04, Pomson15tk napisał:

> Grafa gorsza od Borderlands i aż 8 GB? O_o
Jak ty tu możesz pisać o grafice, jak cały styl tej gry jest odwzorowywany na orygynalnym
anime i ma tak samo wyglądać...


No i co z tego. Otoczenie będzie jak kreska, czyli mało szczegółowe... Na co tu komu 8GB RAMu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy wyszli z założenia, że po co optymalizować. Fani tej serii i tak kupią, a reszta to już problem graczy czy im "pójdzie". Mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo , bardzo rzadko , ale zdarzało mi sie kiedy jeszcze miałem słabszego kompa . Niestety widząc taki ram , sam sie wstrzymam z zakupem czekając na reckę jak to chodzi na poszczególnych konfigach , bo nie mam teraz paru stówek żeby 4 ramu dokupić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Grafa gorsza od Borderlands i aż 8 GB? O_o
> Jak ty tu możesz pisać o grafice, jak cały styl tej gry jest odwzorowywany na orygynalnym
> anime i ma tak samo wyglądać...

Ta grafika odwzorowana na ANIME przecież to widać że to są modele 3D, grafika odbiega od anime. A wiem że da się normalnie zrobić grę 3D gdzie postacie wyglądają jak by były narysowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować