Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Alien Rage

13 postów w tym temacie

Wymagania łba nie urywają. Fajnie będzie pograć w coś pokroju unreala. Mało jest strzelanek w tym klimacie które mi się podobają, oby ten tytuł był jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CI myśli o graczach których nie stać na wymianę sprzętu np: jak ja nie mam nowego sprzętu a że życie jest okrutne to nie mogę pozwolić sobie na kupno sprzętu za conajmniej 2500 zł a tu taki prezent Pogram z zapałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego niektórzy wolą konsole. Kupujesz i grasz przez lata na tym samym. Komp to wydatek, ale też jakość. Oczywiście byłoby miło gdyby wszyscy myśleli jak CI Games, wtedy sprzęt wymieniałoby się dwa razy rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fakt ale niestety większośc producentów napędza przemysł kompóterowy, Już nie mówie o tym by 15 letnie kompy pociągną ale przynajmniej by te 8 latki bez modernizacji dały sobie rade na słabych detalach z paroma średnimi. No i oczywiście system XP obsługiwany dla mnie to bardzo istotne gdyż nie mam kasy na 7-ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pare lat temu zainwestowało się dobrze pieniądze to do tej pory można sobie spokojnie pograć, a jeżeli nie to za kilkanaście stówek można sobie złożyć pudełko do pogrania oczywiście bez monitora i innych dupereli. Postęp technologiczny tak szybko postępuje że cena za części w miare szybko szybko spada z 1000 zł - za kartę graficzną , po paru misiącach ta sama karta kosztuje 600 zł - a dalej jest to ta sama fajna karta która starczy nam na 3-4 lata :)
Ale wracając do tematu :) bo nie karty były tu głównym tematem :) Gra nie ma wygórowanych wymagań, a przy tym wygląda przyzwoicie. Zapowiada się fajny tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że po Unrealu też nie znalazłem fajnej nie wymagającej myślenia strzelanki. Żeby już nie wracać do takich klasyków jak Quake :P Tutaj wymagania nie są przesadnie wygórowane, pójdzie na luzie. Kto wie - może gra okaże się tak świetna, że parę osób zmusi do wymiany sprzętu? :D Ja w każdym razie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 21:20, grzychu666 napisał:

Prawda, że po Unrealu też nie znalazłem fajnej nie wymagającej myślenia strzelanki. Żeby
już nie wracać do takich klasyków jak Quake :P Tutaj wymagania nie są przesadnie wygórowane,
pójdzie na luzie. Kto wie - może gra okaże się tak świetna, że parę osób zmusi do wymiany
sprzętu? :D Ja w każdym razie czekam


Radzę zwracać uwagę na datę ostatniego posta. Alien Rage miało premierę już jakiś czas temu - i nie zachwyciło tak jak miało. Średnia ocena 7/10. Tytuł IMHO okazał się staroszkolną strzelanką i tyle. Na przyszłość polecam zaprzyjaźnienie się z wyszukiwarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować