Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City wkrótce w jednym pudełku?

10 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Wygląda na to, że Warner Bros. jeszcze przed premierą Batman: Arkham Origins będzie chciało przypomnieć jak największej liczbie graczy dwa pierwsze odcinki przygód Mrocznego Rycerza. Co powiecie na Batman Arkham Bundle?

Przeczytaj cały tekst "Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City wkrótce w jednym pudełku?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 19:20, Brambor napisał:

A Steamowy klucz do AC kosztuje 30 zł na allegro. To jest życie !

AC: GotY można często zgarnąć na Steamie w jakiejś promocji za 5 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 00:35, gmx napisał:

gdyby do wersji na steam nie wciskali jeszcze gfwl to jasne a tak to jak by mi ktoś napluł
do piwa ;/


Jeśli chodzi o Arkham City, to osiągnięcia wbijają się i na Steamie i w GFWL, przy Arkham Asylum tylko w GFWL, ale z racji zapowiedzi zakończenia usługi w 2014 roku, twórcy próbują przenieść osiągnięcia w AA na Steam.

Może i wygląda teraz to tak, że tę usługę wciskają (osobiście nigdy nie miałem z nią problemów), ale skoro w perspektywie jest wersja Steam, to chyba warto kupić.

Pytanie tylko, czy AA w nowym wydaniu będzie zawierała klucz Steam, czy nadal GFWL, bo jeśli to drugie, to zwyczajnie jest to nabijanie ludzi w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie bomba czekałem na coś takiego. Do tej pory jeszcze nie miałem okazji zagrać
> w żadna część Batmana.

żałuj AA i AC to najlepsze tytuły które ograłem a trochę ich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować