Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Batman: Arkham Bundle, zbiorcze wydanie dwóch gier z Mrocznym Rycerzem

12 postów w tym temacie

Na PC pewnie nie wyjdzie, bo po co wydawać grę, którą za rok można będzie wyrzucić przez okno? Obie części Batmana wymagają Games for Windows Live, które w przyszłym roku ma przestać istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 17:18, damlon napisał:

Na PC pewnie nie wyjdzie, bo po co wydawać grę, którą za rok można będzie wyrzucić przez
okno? Obie części Batmana wymagają Games for Windows Live, które w przyszłym roku ma
przestać istnieć.


Pierwsza część jest obecnie przenoszona na Steam, druga na Steamie od dawna jest i ma Steam Clouda, który penie po upadku GFWL, przejmie obsługę zapisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na PC pewnie nie wyjdzie, bo po co wydawać grę, którą za rok można będzie wyrzucić przez
> okno? Obie części Batmana wymagają Games for Windows Live, które w przyszłym roku ma
> przestać istnieć.

a jeśli mam konto offline to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:30, Joker234 napisał:

a jeśli mam konto offline to co ?


To będziesz mógł zagrać, ale nie będziesz mógł zdobywać osiągnięć, ani zapisać stanu gry, więc co odpalenie gry, będziesz grał od samego początku. PRzynajmniej do czasu, do kiedy czegoś nie postawią, albo nie umożliwią kontom offiline na zapisy gry.

Jednakże w przypadku Arkham City, to o ile masz grę kupioną na Steamie, to wtedy Steam Cloud przejmie obowiązki GFWL w sprawie zapisu gry i aczików. Batman Arkham Asylum jest dopiero w trakcie przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:29, Hulk131 napisał:

Dodatki będą do ściągnięcia, czy na płycie?

Nie wiem jak będzie w tej wersji. Wiem jak jest obecnie, posiadam GoTY Arkham City na PC i wszystko instaluje się z płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 18:29, Hulk131 napisał:

Dodatki będą do ściągnięcia, czy na płycie?


Mam Arkham City goty na ps3 i wszystkie dodatki na 90% są na płycie, bo nie mam w pudełku żadnego kodu na PSN, podobnie pewnie będzie z Arkham Asylum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> To będziesz mógł zagrać, ale nie będziesz mógł zdobywać osiągnięć, ani zapisać stanu
> gry, więc co odpalenie gry, będziesz grał od samego początku. PRzynajmniej do czasu,
> do kiedy czegoś nie postawią, albo nie umożliwią kontom offiline na zapisy gry.
>
> Jednakże w przypadku Arkham City, to o ile masz grę kupioną na Steamie, to wtedy Steam
> Cloud przejmie obowiązki GFWL w sprawie zapisu gry i aczików. Batman Arkham Asylum jest
> dopiero w trakcie przeprowadzki.

ale ja mam AA na płycie i mam konto offline i jakoś mogę zapisywać stan gry tylko nie mam osiągnięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli podepną te dwie części pod steam to jestem na tak ;D jeśli nie to zostaje cieszyć sie genezą i następnym batkiem, którego tworzy rocksteady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować