Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria GTA raczej nie powróci do Londynu

23 postów w tym temacie

> Kurde ładny SS :"( A w Londynie bym z chęcią zagrał :) W ogóle za
> grałbym w V ale ni mom konsolki. Żal
Zawsze można konsolkę kupić, albo cierpliwie czekać na wersję PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze, szkoda siana, lepiej poczekaj na bardziej dopracowaną wersje pc, ktora bedzie robiona pod lepszy sprzęt niż ten z x 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> szczerze, szkoda siana, lepiej poczekaj na bardziej dopracowaną wersje pc, ktora bedzie
> robiona pod lepszy sprzęt niż ten z x 360
>
Tak jak dopracowane było GTA IV na pc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 09:35, Archangell34 napisał:

poproś rodziców że by ci kupili chyba że pracujesz to za swoje kup konsole można kupić
od kogoś za 600zl albo 500zl widziałem :)


Już nie chodzi o kase czy jej brak ale o to że nie opłaca mi się kupować zużytego "malucha" skoro za parę mc wychdzi jego nowa wersja :) W dodatku kupowanie konsoli dla jednej gry? Neeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak dopracowane było GTA IV na pc? :D

haha no wiem wiem, to była porażka, ale grać się dało, a autem jezdzi się wysmienicie, rozbujać jakiegos grata to istna rozkoszxd teraz jakos mam nadzieje, że bedzie inaczej, w koncu muszą wyciagnąc jakies wnioski z błedów;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie panowie że RG nie potrafi zoptymalizować gry :P Np Max3 był idealnie zoptymalizowany, doświadczyłem tego na swoim kompie(Chodzi o inny komputer niżeli ten co podany w podpisie)
Czyli jak chcą to potrafią. Miejmy nadzieję że w przypadku GTA5 także będą potrafili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA to Ameryka, zdecydowanie.

Ale chętnie bym zobaczył jakieś inne miasta. Oczywistym jest, że następna część musi być w Vice City, ale potem? Może Chicago? Albo coś w Nowym Meksyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehehe;d w sumie też jestem tego bliski, ale męczyć się na padzie to nie dla mnie;d zwłaszcza, że RDR tez ma wyjsc na pc:) jak to wyjdzie to mój słodki PC połknie te produkcje bez pierdnięcia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bithc , a skąd ty masz niby info, że RDR ma być na pc? GTA V pewnie i tak się pojawi na pc, ale RDR? Wątpię, Rockstar zresztą raz już powiedział, że wydanie RDR na pc jest w zasadzie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko takie spekulacje niktorych redaktorów z gram.pl, ja osobiście wierzę w to, bo to jedyne co mi pozostaje, może zbyt pewnie się określiłem, ale tak mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować