Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Pro Evolution Soccer 2014 - obóz przygotowawczy do sezonu

10 postów w tym temacie

> Nie jarajcie się screenami. Grałem i w trakcie meczu grafika jest fatalna. Ładne to są
> tylko te twarze
Jak czytam takie komentarze to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Fatalna grafika? Człowieku, czego Ty oczekujesz od gry piłkarskiej? Grafiki jak w Crysis 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 11:45, exul87 napisał:

> Nie jarajcie się screenami. Grałem i w trakcie meczu grafika jest fatalna. Ładne
to są
> tylko te twarze
Jak czytam takie komentarze to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Fatalna grafika? Człowieku,
czego Ty oczekujesz od gry piłkarskiej? Grafiki jak w Crysis 3?


Może chłopak gra na ustawieniach LOW hehe. A tak serio, to grafika wcale nie jest taka zła, nie ma co przesadzać. Owszem, jak zawsze nasi zawodnicy wyglądają niepodobnie. Jednak jeśli grafika ciągle nie pasi, wystarczy poczekać na patche. Przy każdej odsłonie PES-a się pojawiają więc i teraz pewnie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Może chłopak gra na ustawieniach LOW hehe. A tak serio, to grafika wcale nie jest taka
> zła, nie ma co przesadzać. Owszem, jak zawsze nasi zawodnicy wyglądają niepodobnie. Jednak
> jeśli grafika ciągle nie pasi, wystarczy poczekać na patche. Przy każdej odsłonie PES-a
> się pojawiają więc i teraz pewnie będą.

Ty oceniasz grę po premierze czy po pół roku z 100 modami i patchami? Czysta gra jest do bani, co Konami jest takie niedorobione, że sami nie potrafią zrobić porządnej gry, tylko czekają na łaskę moderów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 17:49, Dodo2804 napisał:

Ty oceniasz grę po premierze czy po pół roku z 100 modami i patchami? Czysta gra jest
do bani, co Konami jest takie niedorobione, że sami nie potrafią zrobić porządnej gry,
tylko czekają na łaskę moderów?


Oceniam grę 4 dni po premierze, bo ją kupiłem i gram od piątku. I nie jest tak źle. Na ustawieniach High jest spoko, owszem nie jest to jakiś wielki skok w porównaniu do poprzedniej części, ale nie ma co narzekać bo zawsze mogłoby być gorzej ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować