Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii oczywiście pod znakiem GTA V

16 postów w tym temacie

> Pro Evolution Soccer jest tym razem naprawdę chwalone. Myślę czy aby postawić na nie
> w tym roku.
Co ty gadasz? Chwalone? W recenzjach wypada naprawdę słabo, trailery też nie zachwycają, więc nie wiem gdzie te pochwały ;o..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:01, Moooras napisał:

Dafuq?! Skąd taki nagły wzrost sprzedaży TLOU?! I to jeszcze w czasie premiery GTAV?!

Pewno promocja na Amazonie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:01, Moooras napisał:

Dafuq?! Skąd taki nagły wzrost sprzedaży TLOU?! I to jeszcze w czasie premiery GTAV?!

Wiodące sklepy solidarnie zrobiły genialnego bundla: PS3 500GB w zestawie z GTAV i TLoU w cenie samej konsoli. Sam się nie mogłem przekonać do Playstation od jakiś dwóch lat, ale taka oferta wywołała u mnie opad szczeny i zamówiłem póki jeszcze nie wyprzedali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami żałuję, że kupiłem konsolę dawno temu i omijają mnie takie świetne promocje. :)

A GTA V jest oczywiście naprawdę super i gratuluję twórcom sukcesu, zasłużyli. :) Włożyli w to serce, a nie tylko 100 milionów złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 20:17, gosciu2013 napisał:

A jak sprzedaż w Zambii i Austrii? Powiedzcie, to cholernie interesujace.

Gdybyś nie był tylko przelotnym trollem, to wiedziałbyś, że takie artykuły pojawiają się już od dawna. Do tego UK jest jakimś tam wyznacznikiem w sprzedaży gier, więc zamiast być mało śmiesznym, na przyszłość pomyśl...

A co do rankingu to żadne zaskoczenie. GTA pobędzie jeszcze sobie na 1 miejscu przez jakiś czas, jak sądze;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:41, Janko_Piesdebski napisał:

Kolega jednak ma trochę racji, bo jaki to wpływ ma na nas? Zapraszam do dyskusji, tu,
o, pod komentarzami :).

Piesdrawiam.

Ma taki, że jeżeli tam kupują, to znaczy, że to jest dobre. UK ma pod tym względem dobry gust i nie jest to jakieś puste fanboystwo. Czasem warto porównać i zobaczyć coś co jest w innym kraju, a nie być zamkniętym na jakiekolwiek wieści zza naszej granicy.

A ten nick wzorowany na Janku_Izdebskim to lekki bezbek. Do tego nadaje się na report, także nie piesdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 23:20, QuandorX napisał:

Ma taki, że jeżeli tam kupują, to znaczy, że to jest dobre. UK ma pod tym względem dobry
gust i nie jest to jakieś puste fanboystwo.


Kupują to, co jest mainstreamowe. :) GTA V jest superpopularne, więc kupują. CoD-y również znakomicie się sprzedają. :)

Dnia 23.09.2013 o 23:20, QuandorX napisał:


A ten nick wzorowany na Janku_Izdebskim to lekki bezbek. Do tego nadaje się na report,
także nie piesdrawiam.


Dlaczego? Przecież nic złego nie zrobiłem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:23, QuandorX napisał:

A co do rankingu to żadne zaskoczenie. GTA pobędzie jeszcze sobie na 1 miejscu przez
jakiś czas, jak sądze;).


Jacuś, za rozśmieszanie to mi mi płać, bo ja od tego nie jestem. Frajerzyków szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:23, QuandorX napisał:

> A jak sprzedaż w Zambii i Austrii? Powiedzcie, to cholernie interesujace.
Gdybyś nie był tylko przelotnym trollem, to wiedziałbyś, że takie artykuły pojawiają
się już od dawna. Do tego UK jest jakimś tam wyznacznikiem w sprzedaży gier, więc zamiast
być mało śmiesznym, na przyszłość pomyśl...

A co to tobie to wyznacza? Na ceny mojego CD Redu na giełdzie nie wpływa, o ile mi wiadomo wpłyneło cośtam z FEDem, a nie brtyjska sprzedaż gier. Stałeś się mądrzejszy o wiedzę z newsa? Czy myślisz co kupić na podstwie gustów Brytyjczyków
?

Dnia 23.09.2013 o 22:23, QuandorX napisał:

> UK dobry gust.

Poziom educkacji gorszy niż nasz, po ulicach chadzają d e b i l e, nazwijmy rzecz po imieniu. Zglobalizowane coraz bardziej społeczeńswo. Faktyczny wyznacznik gustów. Wzór dla świata.

Dnia 23.09.2013 o 22:23, QuandorX napisał:

> Wieści z zagranicy to dla mnie religia


Otwórz się na własny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 16:06, gosciu2013 napisał:

Jacuś, za rozśmieszanie to mi mi płać, bo ja od tego nie jestem. Frajerzyków szukasz?

Gościu, nie wiem co bierzesz, ale odstaw to, bo powoli żyjesz w swoim świecie. Od frajerzyków możesz wyzywać swoich kumpli spod bloku, a nie mnie. Co do reszty to mnie obchodzi co kupują Brytyjczycy, za to ciebie nie i tu się różnimy. Zdaniem z CDR zniszczyłeś system, naprawdę odstaw te dopały, bo nieźle cię kopnęły. Do tego przeinaczasz moje posty, więc to pewne, że jesteś tylko trollem z wyżartym umysłem i problemami natury psychicznej. EOT z mojej strony, mam nadzieje, że kiedyś dowiesz się co naprawdę sobą reprezentujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować