Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Rivals - wymagania sprzętowe ujawnione

26 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Need for Speed: Rivals na tle innych nadchodzących głośnych tytułów będzie łagodny dla naszych blaszaków. Do odpalenia gry wystarczą standardowy dwurdzeniowiec, nieśmiertelny GeForce z serii 8800 i... Windows XP.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Rivals - wymagania sprzętowe ujawnione" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa era gamingu w HD ... Czyli mam rozumieć , że za cenę takich wymagań ( odnoszę się teraz do wszystkich tych zapowiedzi , które już są nam znane ) gry na detalach minimalnych bd wyglądać lepiej niż " obecne " ( wiadomo nie wszystkie , ale powiedzmy taki Wiedźmin II ) na max >? a przynajmniej myślę , że tak to powinno wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali. 8gb ramu i karty o wydajności gtx580 zalecane w ścigałce? Ktoś chyba na główkę upadł. I jeszcze przypominam - radek 7870 i gtx660 mają tylko i wyłącznie wersje 2gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 22:39, Zgreed66 napisał:

Jest GTX 660 w wersji 3gb

Chodzi ci o ten wynalazek od evegi?
edit:
Wiesz, że na takiej szynie, to będzie cud, jeśli karta wykorzysta te 3gb? Przypominam 192bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To jest wynalazek, nic więcej. Coś jak gt640 4gb :p. Bzdura w samym założeniu. No ale fakt, że istnieje taki model. Tak czy inaczej 99% 660tek to wersje 2gb.
e: Może tak - 3gb w gtx660, to jak silnik golfa w lambo :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę min. 4 GB pamięci RAM i trochę za dużo zajmuje się już szok, a wcześnie było poprzednie części NFS tak było 15-20 GB a teraz już rośnie 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym. A jak być następny nowe osłona gra NFS to będzie przeskok górę 35-50 GB! No Robi się bardzo rośnie wymagania już masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe , no nie ma co kryć :D , ale powiem tak - Jeśli za takimi wymaganiami szła w parze będzie nowa jakoś gamingu to ok , zgadzam się na to . Co by nie mówić chyba zdecydowana większość wyczekuje nowej generacji . Kłopot w tym , że jak na razie nie ma czegoś co faktycznie by zachęciło mnie do wejścia w nią ( może poza Wieśkiem III - ale mam nadzieję , że CDP RED jest tego warte ) i jak na razie wszyscy tylko walą masakryczne wymagania nie przedstawiając specjalnie nowej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te same wymagania napisałem parę dni temu (zanim zostały podane te oficjalne) , nie rozumiem nad czym tu dyskutować ? wymagania sprzętowe nie zmieniają się od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 01:10, xxbartxx napisał:

Te same wymagania napisałem parę dni temu (zanim zostały podane te oficjalne) , nie rozumiem
nad czym tu dyskutować ? wymagania sprzętowe nie zmieniają się od lat

Niby od kiedy w zalecanych jest 8gb ramu i takie grafiki? Od lat powiadasz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować