Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 przerywa prawie trzyletnią dominację Xboksa 360 w USA!

9 postów w tym temacie

Gdyby X360 tak nie oddawał swoich exclusive''ów chętnie konkurencji i PC, to by więcej ludzi się nań kusiło, jak się zdaje.

Ba, sam bym już dawno temu sobie go nabył, a tak... nie zależy mi. Póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele ale roznica w anglii ta sama promocja i 200 funtow czyli w przeliczeniu 1000 zł a u nas po 1400!!!
i swoja droga u nas 1400 to cala wyplata a 200 funtow to nawet nie tygodnikowka tylko 2-3 dni dla anglika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby X360 tak nie oddawał swoich exclusive''ów chętnie konkurencji i PC, to by więcej
> ludzi się nań kusiło, jak się zdaje.
>
> Ba, sam bym już dawno temu sobie go nabył, a tak... nie zależy mi. Póki co.

Tu nie ma mowy o oddawaniu. Po prostu nie stac MS i sony w wielu przypadkach na permanentne exlusivy.

Exclusive oznacza, ze developer traci pieniadze poprzez nie wypuszczanie gry na inne platformy. Nie robia tego za darmo. Producent konsoli im za to placi.

Jesli nie to nie ma exclusiva i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 16:30, davis87 napisał:

ja pierdziele ale roznica w anglii ta sama promocja i 200 funtow czyli w przeliczeniu
1000 zł a u nas po 1400!!!
i swoja droga u nas 1400 to cala wyplata a 200 funtow to nawet nie tygodnikowka tylko
2-3 dni dla anglika


Niestety, ale co zrobic. Zrestza nie wyplata kazdego, i nikt nie kaze od razu kupowac. Sa raty, albo mozna bylo odkladac 2 lata wczesniej po trochu. Nie pic piwa, nie palic itd;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskim Amazonie PS3 super slim 500GB kosztuje około 1000zł
Sprawdziłem za ile można taką samą konsolę kupić w polskich sklepach internetowych. Ceny zaczynają się od ~900zł, a po wyjsciu PS4 powinno być jeszcze taniej.

Co do drugiej częsci wypowiedzi to się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi. Siła tego bundla potrafiła zawrócić w głowie. Sam nie planowałem zakupu PS3, ale gdy w cenie samej konsoli 500GB zaoferowali dodatkowo GTA V i The Last of Us, nie zastanawiałem się nawet 5 minut i natychmiast zamówiłem taką paczuszkę: http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=1297&pid=82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale jak producent konsoli nie wyłoży na exclusive''y, to mało kto kupi konsolę, którą wyprodukuje. Na kiego mi kupować Xboksa, jak Alan Wake, Mass Effect, Limbo i wiele innych wypełzło na PC?

Owszem, są jeszcze Halo, Lost Odyssey, Fable II i parę późniejszych Gearsów, ale... na tym się repertuar kończy. Stąd sobie X360 poczeka na mój portfel. I to jeszcze długo. A jak doczeka to niewykluczone, że się go pozbędę po przejściu tychże.

Z exclusive''ów konsolowych X360+PS3 wezmę zawsze PS3, bo gra darmowa po necie + brak rzucania płytami, jeśli na 1 DVD się nie zmieści (vide Final Fantasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować