Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Europa Universalis IV może doczekać się kilku dodatków

7 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Twórcy Europa Universalis IV planują wzbogacić grę kilkoma dodatkami. Pierwszy z nich prawdopodobnie ukaże się jeszcze w tym roku. Na razie nie wiadomo natomiast, jaką zawartość zawierać będą rozszerzenia.

Przeczytaj cały tekst "Europa Universalis IV może doczekać się kilku dodatków" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, żadna nowość, żeby zagrać w pełną grę od Paradoxu - z dodatkami i DLC - trzeba wydać z 400-500 zł (jeśli się kupuje rzeczy bez przecen i w momencie premiery). Ale to jedne z nielicznych gier, które faktycznie są warte tych pieniędzy, więc nie ma co żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ech, żadna nowość, żeby zagrać w pełną grę od Paradoxu - z dodatkami i DLC - trzeba wydać
> z 400-500 zł (jeśli się kupuje rzeczy bez przecen i w momencie premiery). Ale to jedne
> z nielicznych gier, które faktycznie są warte tych pieniędzy, więc nie ma co żałować.

Żadna gra nie jest warta tyle pieniędzy dlatego zakończyłem wspieranie tego developera na EUIII i raczej nie mam zamiaru kupować kolejnych części CK i EU, za rok czy dwa pewnie będą w jakimś bundlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakąś złotą edycje . Kupiłem eu3 odrazu po premierze i była marna potem kupiłem (3 lata pózniej ) złotą edycje ze wszystkimi dodatkami i jest genialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Model DLC przyjety przez Paradox dla CK2 jest dla mnie w porządku - każdemu DLC towarzyszy patch, który zawiera wszystkie zmiany dotyczące gamplayu dla wszystkich nacji, np. The Old Golds pozwala grać poganami ale zmiany w systemie technologi sa zawarte w darmowym patchu.

Takie podejscie, w przeciwieństwie do poprzedniego modelu, daje dostęp do najnowszej wersji gry graczom nie zainteresowanym danym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować