Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - dziś premiera. EA chwali się świetną sprzedażą Battlefielda 3 w Polsce

47 postów w tym temacie

Odktyłem przed chwila smieszna rzecz: wlazlem na pusty serw bf4 i gdy patrze w niebo to wszystko chodzi płynienie natomiast gdy chce popatrzec przed siebie to znow klatkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co mi wiadomo język można zmienić:
> 1. podmieniająć pliki i zmiana w rejestrze
> 2. reinstalacja BF4 i origin : wybranie wersji origin na EN
>
> Kolega mi opowiadał, że próbował zmienić, ale czy mu się udało tego nie wiem...
> Dla mnie to jest niedopuszczalne, że zwykły człowiek nie ma prawa do dopasowania sobie
> oprogramowania według swoich potrzeb / upodobań.
>
> Znalazłem na innych portalach coś takiego :
>
> !!!!! Innymi słowy - opis produktu przed zakupem różni się dość znacząco od opisu produktu
> po zakupie. !!!!!

>
> A co z wersjami konsolowymi? Nie wiemy jak z Xbox 360, ale w przypadku PlayStation
> 3 gracze dostają komplet europejskich języków i mogą grać z angielskim dubbingiem i polskimi
> napisami.
>

> lisiec wygrzebał ciekawą rzecz na forum PCLab.pl:
> Zadzwoniłem do pomocy technicznej EA POLSKA. Powiedziano mi, że sprawa zamiany języka
> PL na ANG powinnna wyjaśnic się w ciągu kilku dni jak dostaną odpowidzieć od DICE w tej
> sprawie.

>
> informacje skopiowałem z portalu:
> http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14866002,Battlefield_4_na_PC_tylko_z_jezykiem_polskim_i_rosyjskim_.html?bo=1

Tak ja także dzwoniłem w tej sprawie kilkukrotnie ale niestety dzieńprzed premierą dostali dyrektywe z US że nie będzie można nic zmienić. Z tego co wiem sposób z bf 3 nie działa ludzie podmieniali całe foldery gry nic to nie dało. Jeśli masz wersje originową można sciągnąć pakiety eng i przekombinować rejestr z polska Pl/RU nie.

Jest tylko sposób z crackiem ale jakie to ryzyko sami wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brak wyboru prawdopodobnie spowodowany jest brakiem miejsca na płytach. A przecież EA
> nie będzie specjalnie tworzyć dodatkowego dysku.

raczej spowodowane jest tym że bogate hamerykany, angliki, i inne francuzo-szwaby kupowały w polsce bf3 za przysłowiowe "grosze" (oczywiście dla nich - mieszkańców państw z niespier... gospodarką) co nie bardzo sie EA spodobało, bo przecież polaków planowali okraść ''ciut słabiej'' niż ich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> raczej spowodowane jest tym że bogate hamerykany, angliki, i inne francuzo-szwaby kupowały
> w polsce bf3 za przysłowiowe "grosze" (oczywiście dla nich - mieszkańców państw z niespier...
> gospodarką) co nie bardzo sie EA spodobało, bo przecież polaków planowali okraść ''ciut
> słabiej'' niż ich ;]

Mogłoby tak być gdyby nie fakt że wersja z meksyku jest najtańsza ze wszystkich (jak mówilem 75 dolców za pakiet gra + premium) i ma w sobie wersję angielska i hiszpańską.Wiec amerykanie raczej problemu ze zdobyciem gry tanio nie mają jeśli tylko chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować