Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko dziś trylogia Ezio w promocyjnych cenach w sklepie gram.pl! Przeceniamy Assassin`s Creed II, Brotherhood i Revelations!

7 postów w tym temacie

gram.pl

Kolejna okazja na nadrobienie zaległości przed premierą Assassin's Creed IV: Black Flag na PC! Tym razem w ofercie sklepu gram.pl znajdziecie gry z serii Assassin's Creed, w których możecie wcielić się w postać Ezio Auditore da Firenze!

Przeczytaj cały tekst "Tylko dziś trylogia Ezio w promocyjnych cenach w sklepie gram.pl! Przeceniamy Assassin's Creed II, Brotherhood i Revelations!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 10:20, Gregory_P napisał:

Szału nie ma. Lepiej poczekać na wyprzedaż na steam


Dokładnie. AC II na Steamie kupiłem podczas ostatniej wyprzedaży za, bodajże, 2,49 euro. Biorąc pod uwagę fakt, że za około miesiąc będzie Steam Winter Sale, raczej odpuszczę sobie powyższą "promocję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tanio. Jednak "dwójkę" mam już z wyprzedaży steamowej (tej sprzed dwóch lat bodajże) i darmową z xbox live. Ani jednej, ani drugiej nie miałem jednak czasu jeszcze pobrać i odpalić :/

Spróbowałem za to (również z wyprzedaży) części pierwszej i wytrzymałem przy niej jakąś godzinę ;/ Niecałą :/ Straszna nuda, raczej nie dam drugiej szansy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tanio. Jednak "dwójkę" mam już z wyprzedaży steamowej (tej sprzed dwóch lat bodajże)
> i darmową z xbox live. Ani jednej, ani drugiej nie miałem jednak czasu jeszcze pobrać
> i odpalić :/
>
> Spróbowałem za to (również z wyprzedaży) części pierwszej i wytrzymałem przy niej jakąś
> godzinę ;/ Niecałą :/ Straszna nuda, raczej nie dam drugiej szansy... :/

Jedynki i dwójki nie ma co porównywać :P Pierwsza jest strasznie monotonna, wszędzie to samo za to dwójka jak dla mnie fabuła nadal lepsza od AC III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupować po czym przeczytałem że znów cyfrowe!! Znów!! Od kiedy Gram zaczął sprzedawać wersje cyfrowe na wersje pudełkowe nie było ani jednej fajnej promocji... Są albo wyprzedaże magazynowych "ściepów" pokroju Wolfenstein/Singularity albo takie właśnie jak dzisiejsza promocje cyfrowe gdzie za podobne ceny można kupić te gry normalnie bez promocji... No ludzie zróbcie coś z tym, w ten sposób nie przyciągniecie nikogo do swojego sklepu... ps. Pomyśleć iż kiedyś kupowało się tutaj po dwie trzy gry na raz bo takie mieliście fajne promocje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować