Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One: Mniejsze tytuły do pobrania z Xbox Live z 1000 punktami Gamerscore

7 postów w tym temacie

Robert Sawicki

W przypadku Xbox Live Arcade na Xbox 360, limit ten ustalony był na ledwo 400 punktów, gdzie tysiąc zarezerwowany był dla dużych, pudełkowych produkcji. Widać wraz z nadejściem Xbox One, będzie nieco łatwiej nabijać kolejne tysiące na karcie gracza.

Przeczytaj cały tekst "Xbox One: Mniejsze tytuły do pobrania z Xbox Live z 1000 punktami Gamerscore" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 11:57, cHICEK napisał:

Tylko na co komu te punkty ?

Głównie po to, by dawać zarówno innym, jak i sobie pewne pojęcia na temat tego jak bardzo "kończymy" gry - zakładając, że omijamy chore osiągnięcia lub wcale nam nie przeszkadzają.

Poza tym, amerykański Xbox Live miał sporo promocji dla osób z dużą liczbą punktów.

Same punkty świetnie sprawowały się na Xboksie 360 i PS3, kiedy na PC-cie nie sprawdziły się przez fragmentację rynku na Windows Live, Steam i gry, które DRM-mu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że poza zwiększeniem e-pena i czasem jakiegoś bibelota dla awatara te punkty na
> nic się nie przydają.

trzeba bylo nie zakladac konta na polske to bys mial xbox rewards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tylko na co komu te punkty ?
> Głównie po to, by dawać zarówno innym, jak i sobie pewne pojęcia na temat tego jak bardzo
> "kończymy" gry - zakładając, że omijamy chore osiągnięcia lub wcale nam nie przeszkadzają.
>

Przeszedłem wiele gier na X360 po kilka razy i miałem za osiągnięcia po 300/1000. Z kolei za inne gry za samo przejście kampanii dostawałem po 600-700. A były też takie że pomimo wielu spędzonych godzin było 200 punktów...
Osiągnięcia są zazwyczaj tak przypadkowe i nieporównywalne że jedynym info jakie dają to zazwyczaj że osoba z 1000/1000 jest lekko no lifem.

Poza tym jest to czesto sztucznie nabijany czas gry. Znajdź 100 złotych jajek i inne znajdźki. Albo takie które zdobywa się przez ciągłe powtarzanie jakiegoś sejva aż fartem coś się uda. Bez sensu jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować