Zaloguj się, aby obserwować  
Rendi

Alien nations 2-Temat ogulny

13 postów w tym temacie

Witam na forym poświęconym grze Alien Nations 2. Na początku chciałbym się dowiedzieć czy ktoś gra jeszcze w moją ulubioną gierke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem nawet kupić oryginał ale po przejściu dema uznałem gre za jakiegoś klona settlersów i takie jest moje zdanie o niej do dziś. Co za tym idzie nie gram w AN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, są osoby, które w nią grają... np. Ja :) Ciekawa gierka, szczególnie lubię grać Pimonami :P

PS. zawsze napisz najpierw coś od siebie
PS2. pisze się temat ogólny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:28, pawlo131 napisał:

Witam na forym poświęconym grze Alien Nations 2. Na początku chciałbym się dowiedzieć czy ktoś
gra jeszcze w moją ulubioną gierke.



bez obrazy, ale czy znów mamy doczynienia z dysortografikiem ? :) Prosze modów o poprawe tego błędu :) O gierce tak naprawde to słysze pierwszy raz, ale właśnie czytam recke na gry-online.pl i wydaje sie być fajną gierką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:30, Marcin-91 napisał:

Kiedyś chciałem nawet kupić oryginał ale po przejściu dema uznałem gre za jakiegoś klona settlersów
i takie jest moje zdanie o niej do dziś. Co za tym idzie nie gram w AN2.

tjaa, oryginał... gra już dość dawno była w gazetach... ja mam z Play''a... a co do klona Settlersów zgadzam się, chociaż było sporo innych rozwiązań. W Settlersach brakowało mi np. ras innych od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za błąd przepraszam, małe przeoczenie. Coś od siebie:
Chciałbym być "mężczyzną amazonką" kobiety pracują a ja bym odpoczywał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:35, Marcin-91 napisał:

Ech... Ja pamiętam czasy w których ta gra miała premierę, może ty jeszcze wchodziłes pod stół
na piechotę w tedy.

no nie przesadzaj, z twojego nicku wnioskuje, że jestes co najwyżej 2 lata starszy ode mnie :/ więc nie wygaduj tu takich głupot... a pozatym ta gra nie jest aż tak stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:46, pawlo131 napisał:

Wyszła dokładnie 21.08.2001 czyli maprawie pięć lat.

lol, no to według mniemania Marcin-91 mam 5 lat xD Ja grę z gazety miałem w 2004, sprawdziłem przed chwilą na płytce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować