Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #19 - nowi X-Meni, Spider-Man i Terminator

11 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Miniony tydzień w świecie filmu obfitował w szokujące zapowiedzi, godne uwagi zwiastuny i szalenie intrygujące plotki. Które z nich z pewnością zainteresują każdego gracza? Dowiecie się tego z lektury najnowszej "Taśmy". Zapraszam!

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #19 - nowi X-Meni, Spider-Man i Terminator" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Spider- Man zapowiada się fajnie. Electro wygląda super, intryga z Oscorp i ojcem Petera jest ciekawa. Szkoda tylko, że znowu Green Goblin się pojawi, mam nadzieję, że ostatni raz. I w każdym kolejnym filmie wybiorą jednak kogoś innego już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarny Lex Luthor? Jakoś przebolałem czarnego Kingpina w Daredevil. ale to już przesada. Czy ta poprawność polityczna musi się wpieprzać we wszystko? Nawet Ms Marvel została muzułmanką. Ten świat schodzi na psy (jeśli już nie zszedł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, mam objawienie co do nowego filmu o Człowieku Pająku! KLIKASZ NA WŁASNE ŻYCZENIE!
Otóż

Spoiler

Green Goblin zabije ukochaną Amazing Spider-Mana.


Jeśli moja wizja się sprawdzi dostanę ciastko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czarny Lex Luthor? Jakoś przebolałem czarnego Kingpina w Daredevil. ale to już przesada.
> Czy ta poprawność polityczna musi się wpieprzać we wszystko? Nawet Ms Marvel została
> muzułmanką. Ten świat schodzi na psy (jeśli już nie zszedł).
+1

Jest to zwyczajnie chore xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm nowy Spider zapowiada się nieźle, choć liczyłem, że Goblin będzie bardziej podchodził pod wersję ultimate, ale i tak dobrze, że nie założyli mu tandetnej plastikowej maski jak Raimi. W X-menach jedyne, co teraz mnie drażni to niespójności fabularne. Wiem, że się czepiam, ale w końcu im to wyjdzie bokiem. I na koniec Lex Luthor Afroamerykaninem, serio? Nie mam nic przeciw, ale chyba już każdy przywykł do białego Lexa. Zresztą czy zmiana koloru skóry Perry''ego White''a im nie starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Otóż

Spoiler

Green Goblin zabije ukochaną Amazing Spider-Mana.


> Jeśli moja wizja się sprawdzi dostanę ciastko?

W serii Ultimate,
Spoiler

Gwen ginie z "rąk" Carnage''a

, raczej skupią się na początkach Sinster Six.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wolverine

Hugh Jackman miał na myśli film z 2009 r. Natomiast nowy Wolverine, choć nie jest idealny, osobiście uważam za udaną produkcję. Hugh Jackman jest chyba tego samego zdania, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 17:43, Karanthir666 napisał:

Czarny Lex Luthor? Jakoś przebolałem czarnego Kingpina w Daredevil. ale to już przesada.
Czy ta poprawność polityczna musi się wpieprzać we wszystko? Nawet Ms Marvel została
muzułmanką. Ten świat schodzi na psy (jeśli już nie zszedł).

Hekhem
Ultimate Nick Fury
Hekhem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 10:32, Michael-O napisał:

Hugh Jackman miał na myśli film z 2009 r. Natomiast nowy Wolverine, choć nie jest idealny,
osobiście uważam za udaną produkcję. Hugh Jackman jest chyba tego samego zdania, ;)


Biorąc pod uwagę Uniwersum Marvela ten film to katastrofa.
Adamantium to bardzo rzadki i niezniszczalny stop metalu. Hulk który jest najsilnieszą postacią marvela nie był w stanie go ruszyć. Thor waląc w niego swoim młotem, jak sam powiedział wszystkim co miał - zdołał go niezauważalnie zarysować. A tu jakiś biznesmen nie dość że zdobył spore ilości, to jeszcze był w stanie uciąć pazury z Adamantium jak masełko...
Jeszcze żeby mu je odtworzyli w tej fabryce na samym końcu to jakoś bym to przebolał :)
A żeby było mało, tenże Biznesmen był w stanie za pomocą wiertełek wyssać moce Wolverina :) Moce które są wynikiem mutacji na poziomie genów... wiertełka...
Kolejna bzdura, to blokada tych mocy za pomocą jakiegoś robaczka przyczepionego do serca ( czemu do serca ? )

Wolverine geneza jakoś bardziej się kupy trzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować