Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kojima: Dzięki Kieferowi Sutherlandowi możemy podnieść poprzeczkę w MGSV: Ground Zeroes

5 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Fani Davida Haytera nie są zachwyceni, że w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes głosu Snake'owi udzieli słynny aktor, Kiefer Sutherland. Reżyser gry, Hideo Kojima, wyjaśnił jednak, że do tej wyjątkowej roli potrzebował właśnie kogoś takiego.

Przeczytaj cały tekst "Kojima: Dzięki Kieferowi Sutherlandowi możemy podnieść poprzeczkę w MGSV: Ground Zeroes" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Pana Sutherlanda, wieżę iż zrobi to co do niego należy i to jak najlepiej potrafi i tak Panie Kojima: Skradankwy styl to coś co tygryski lubią najbardziej więc wypuszczajcie tą grę i zabierzcie zawartość mego portfela<czy tam jej część>!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bede dalej twierdzil, ze Kiefer jest zaslona dymna, i ze w grze uslyszymy Haytera. Kiefer bedzie nagrywal dla innej postaci, nie dla Snejka i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolne żarty. Przy całej sympatii, którą żywię do Kojimy, jest to straszny dukacz jeśli idzie o angielszczyznę i w materii oceny jakości dubbingu nie ufam mu zupełnie. Jeśli zaś idzie o mimikę, to z motion capture, możliwością komputerowej korekcji i wieloma podejściami do scen to i ja bym zagrał jak De Niro. Prawda jest taka, że spieprzyć tego nie można, bo za dobrzy fachowcy nad tym pracują, ale Haytera, jak dobrego przyjaciela, nikt nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam bede dalej twierdzil, ze Kiefer jest zaslona dymna, i ze w grze uslyszymy Haytera.
> Kiefer bedzie nagrywal dla innej postaci, nie dla Snejka i tyle :P
Po pierwsze Snake jest Big Bossem od Peace Walkera. Po 2 na filmie z atakiem na szpital facet z bandarzami na głowie mówi głosem Kiefera . Po 3 w fragmencie z koniem itp BB ma zielone oko a przecież zawsze byl niebieskooki. Po 4 nigdy nie zabił cywili- zabicie murzynow w trailerze- mysle ze to rodzice Naomi z MGS a ich zabil GREY FOX i nim bedziemy grac a prawdziwy BB jest w spiaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować