Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kogo skusi zwiastun Season Pass do Call of Duty: Ghosts?

5 postów w tym temacie

Tym razem już podziękuje, ostatnie dlc kupiłem przy MW3, bo wtedy jeszcze dało się grać. Od BO2 nie daje rady na swoim połączeniu. Wcześniej jeszcze dodawali SpecOps który był świetny, Extinction mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem season pass''a do BO2. Może nie tyle żałowałem co nie byłem do końca usatysfakcjonowany. Tym, którzy setki godzin spędzili zabijając zombiaki sie to opłacało. Za tą cene to wolę kupić drugą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na prawdę nie rozumiem, jak można grać w CODy... Non stop się pada od spawnkillerów, mapy są na prawdę porąbane, wszędzie jest się widocznym także gracze praktycznie wpadają na siebie i ZAWSZE wpada się na dwóch kolesi na raz. Jeden wielki kocioł, obojętnie jaki COD od COD2 w górę. COD 1 i COD 2 to było coś, te czasy już niestety minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja na prawdę nie rozumiem, jak można grać w CODy... Non stop się pada od spawnkillerów,
> mapy są na prawdę porąbane, wszędzie jest się widocznym także gracze praktycznie wpadają
> na siebie i ZAWSZE wpada się na dwóch kolesi na raz. Jeden wielki kocioł, obojętnie jaki
> COD od COD2 w górę. COD 1 i COD 2 to było coś, te czasy już niestety minęły.
Chyba nie grałeś w coda od 2 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować