Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zestaw klasyków z MegaDrive’a na PS2 i PSP

12 postów w tym temacie

Spayki

U progu kolejnej generacji konsol nie słabnie zainteresowanie klasykami z poprzednich dziesięcioleci. Jeszcze w tym roku zestaw gier z szesnastobitowego MegaDrive’a (w Stanach Zjednoczonych znanego jako Genesis) na PlayStation2 i PlayStation Portable wyda Sega.

Przeczytaj cały tekst "Zestaw klasyków z MegaDrive’a na PS2 i PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Golden Axe, Virtua Fighter 2... Ale to dawno było. Takie pakiety klasyki powinno się także robić w świecie PC. Niektóre gry się po prostu nie starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dziewięciu tytułów pamiętam tylko albo aż:
- Golden Axe, a więc barbarzyńca, krasnolud lub amazonka w walce o królestwo Yurii, króla i jego córkę,
- Sonic the Hedgehog, a więc niebieski jeżyk w dwuwymiarowej platformówce,
- Virtua Fighter 2, a więc 12 zawodników do wyboru (coś mi się kojarzy, że w trójwymiarowym otoczeniu, ale głowy nie dam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 części GOLDEN AXE ;] ... już z kumplem ostrzymy pazurki i ostrzymy pady ;) Ostatnio razem dajemy w tyłek SAURONOWI w ROTK więc i Death Adder niech się szykuje na lanie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że są takie akcje. Czasami te "nowości" w sklepach to kolejne powielanie pomysłu, zrobione byle jak, zeby tylko kase szybko zbic, a pozneij to mozna mase poprawek wydawać i każda 1 rzecz naprawi, a 2 popsuje.... :P
Obecnie jakoś nie zauważam gier w które można grać przez pół roku dzień w dzień :D
Oczywiście są jeszcze firmy którym zaeży aby wydac dopracowany, solidny produkt. [chociażby Blizzard w którego gry wydane kilka lat temu grają dosłownie tłumy ludzi.]
Jakie są Wasze odczucia na ten temat ??


[wiem, wiem - odniosłem się bardziej do PC]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecco byl z dreamcasta, tymbardziej ze jego wersja rowniez pojawila sie na nitendo 64 :o Revenge of Shinobi miazdzy, no i Virtua Fighter 2, kiedys z kumplami katowalismy na emulatorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować