Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony nie zamierza się chełpić wczesnym prowadzeniem PS4

13 postów w tym temacie

No szczególnie że Xbox one wyszło dopiero w 16 krajach a już sprzedało 3mln kopii swojej konsoli a gdy wyjdzie na całym świecie to być możliwe pobije Sony z jego PS 4 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie to wyjdzie w 2019 :) Premiera w kolejnych krajach jest przesuwana i przesuwana.

A co do PS4 sprzedali 4.2 milliona bo tylko tyle póki co udało się wyprodukować. Mało gdzie można teraz ją kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie sam czekam na dostawe... A mieszkam za granicą (Belgii) nigdzie nie znajdziesz
> konsolki :P

Hmmm...ja mieszkam w Holandii i PS4 jak na pęczki w każdym "komputerowcu" i MediaMarkt...wpadaj i kupuj bo daleko nie masz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm...ja mieszkam w Holandii i PS4 jak na pęczki w każdym "komputerowcu" i MediaMarkt...wpadaj
> i kupuj bo daleko nie masz :>
Siostra właśnie mi coś wspominała, że w Holandii można kupić. :P Tylko, że ja już zamówione mam tutaj w Gamemanii. U was pewnie też jest :P W połowie stycznia ma być dostawa kosnolek na gierki i tak narazie kasy nie mam, więc już te 2 tygodnie poczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No szczególnie że Xbox one wyszło dopiero w 16 krajach a już sprzedało 3mln kopii swojej
> konsoli a gdy wyjdzie na całym świecie to być możliwe pobije Sony z jego PS 4 ;>

Można równie dobrze powiedzieć, że ps4 jest niedostępne w wielu krajach ze względu braku konsol, choć niby jest dystrybucja, natomiast XOne wchłonęły rynki najbardziej dla niego przyjazne jak USA czy europ zachodnia (UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 20:45, Pistolsen napisał:

Można równie dobrze powiedzieć, że ps4 jest niedostępne w wielu krajach ze względu braku
konsol, choć niby jest dystrybucja, natomiast XOne wchłonęły rynki najbardziej dla niego
przyjazne jak USA czy europ zachodnia (UK).


Ale to nadal nie zmienia faktu że 3mln xboxa one tylko w 16 krajach przy konsoli Sony to jest bardzo dużo i Sony ma się czego obawiać.

Yezu Na allegro parę sztuk widziałem nówek do kupienia i to nie indywidualne osoby sprzedawały tylko firmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cena i podejście do klienta zrobiły swoje, teraz Sony może jeszcze pomóc usługa PlayStation Now - zależy jak podejdą do tematu i ekhem ekhem cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 20:48, Eternal101 napisał:

Ale to nadal nie zmienia faktu że 3mln xboxa one tylko w 16 krajach przy konsoli Sony
to jest bardzo dużo i Sony ma się czego obawiać.


Obawiać ? W wielu krajach popyt przewyższa podaż, więc powinni się cieszyć :)
Jeżeli w dniu premiery xboxa w zapomnianych przez MS krajach zrobią dorbą promocję to przy cenach tego pierwszego mogą zwiększyć przewagę. A będą już pewnie nowe gry na PS4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 13:24, wolverine napisał:

> Ale to nadal nie zmienia faktu że 3mln xboxa one tylko w 16 krajach przy konsoli
Sony
> to jest bardzo dużo i Sony ma się czego obawiać.

Obawiać ? W wielu krajach popyt przewyższa podaż, więc powinni się cieszyć :)
Jeżeli w dniu premiery xboxa w zapomnianych przez MS krajach zrobią dorbą promocję to
przy cenach tego pierwszego mogą zwiększyć przewagę. A będą już pewnie nowe gry na PS4...


Zobaczymy ale i tak biorąc pod uwagę hate na X-One to 3mln sprzedanych nie we wszystkich krajach tylko tych 16 do 4mln Sony to nie jest tak mało dla Microsoftu. A to że popyta przewyższa podaż, hmm na xboxa One też jest popyt więc przewaga Sony może się zmienić na przewagę Microsoftu jak w kalejdoskopie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować