Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2 w zestawach z nową Vitą na terenie Stanów Zjednoczonych, gra wesprze cross-play

7 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Od niedawna wiemy, że Borderlands 2 w wersji na Vitę jednak żyje i (prawdopodobnie) ma się całkiem dobrze. Jedna z niewielu marek na Vicie znana z większych konsol spróbuje przyciągnąć kolejne osoby chętne na konsolkę odpowiednim zestawem z grą.

Przeczytaj cały tekst "Borderlands 2 w zestawach z nową Vitą na terenie Stanów Zjednoczonych, gra wesprze cross-play" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 06:28, Maverick81PL napisał:

Wszytko ładnie ale nadal czekamy na datę premiery samej gry bo zazwyczaj takie BUNDLE
to są wystawiana po premierze :-/


Siliconera podała, że premiera jest szykowana na wiosnę. Nie padła żadna konkretna data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak to na razie będzie premiera w Stanach Zjednoczonych wiosną gdzieś 25/26 marca około,nie była mowa o Europie,więc my możemy mieć kilka dni po lub kilka tygodni póżniej,i na dodatek będzie tylko wersja cyfrowa na to wskazuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja powiem tak to na razie będzie premiera w Stanach Zjednoczonych wiosną gdzieś 25/26
> marca około,nie była mowa o Europie,więc my możemy mieć kilka dni po lub kilka tygodni
> póżniej,i na dodatek będzie tylko wersja cyfrowa na to wskazuję. :)

Wersja cyfrowa dla bundla (tak zawsze było i będzie) Gra raczej wyjdzie w wersji pudełkowej (przynajmniej mam nadzieję) bo sama gra + 6 DLC trochę będzie zajmowało na naszej karcie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pudełkowa wersja też wyjdzie,ale na premierę będzie tylko wersja cyfrowa,co najmniej 4/5GB bo do tylu kartidże mają format,na pewno zmniejszą tekstury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować