Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 12:14, tomoliop napisał:

No, co do tych obrazków, to nie da się ukryć różnica jest. Ale, żeby mieć taką wodę trzeba
mieć zapewne kompa z kosmosu:p

witam czy na karcie GE Force 7600 GS AGP SONIC pojdzie mi gra Spider-man 3?? prosze o szybko odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:38, pinu? napisał:

witam czy na karcie GE Force 7600 GS AGP SONIC pojdzie mi gra Spider-man 3?? prosze o szybko
odpowiedz. :)


Ruszy (w średnich detalach bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po mega okresie absencji spowodowanej zepsuciem kompa. Nie wiedzą co było grane zbierałem na płytę główna. kiedy już uzbierałem zostało zasiane ziarnko wątpliwości i udałem się do serwisu. tam powiedzieli że przetestowanie 3 dychy a w momencie kiedy przyjmujący ogladał płytę powiedział, żeby przelutować kondensatory. Kosztowały 8.80 i komp działa :D a ja 2 miechy bez niego wcześniej :| tylko jest problem z napedami - coś jest popsute musze poszukać co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:42, Uspatente napisał:

Spróbuję, ale jak komp zaliczy zwis, to wiem do kogo mieć pretensje :)


Nie zaliczy. Chyba, że zainstalujesz złe. To pisz Pan wtedy na ATI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:45, mareczko11 napisał:

byście mi poradzili jako karte graficzno kupić,moja płyta główna to asrock k7vt4-4x.

Jeżeli się nie mylę, to ta płyta ma wejście pod AGP. W takim wypadku 7600GT lub 7600GS to wszystko, co możesz do niej wsadzić.
PS Napisz jakie masz pozostałe podzespoły, bo może się okazać, że wymienione karty graficzne okażą się za mocne i nie wykorzystasz ich mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:12, blacklio2 napisał:

Jak zmieniałeś kondziorki to zbieraj na nową mobo bo możesz długo na niej nie pojechać



A co powiesz na nowego kompa za 6 miechów ? Dlatego nie kupowałem nowej mobo.


BTW. Nowe konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar zakupić taką grafikę :

GeForce 8800 GTS Gigabyte 320MB TV 2x DVI PCI E

Tyle, że w tym roku zmienię tylko tę część a mam kompa:

Asus A8N32-SLI DeluXe
Athlon 64 3000+
2 GB RAM
GeForce 6600 GT
Zasilacz: CHieftec 400 W

Więc zastanawiam się czy taki "potwór" będzie w stanie dobrze dzialac z reszta sprzetu. Czy do takiej karty po prostu trzeba wymienić wszystko. help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok po tym co wyście tu napisali, żeby mi pomóc, po prostu trochę się zamotałem. Chodzi mi o to, żeby mieć w miarę dobrą kartę graficzną, na której odpalę Wiedźmina, Crysis''a (jest robiony pod Dx9!), Lost Planet (jest przeciez obsługa Dx9...) oraz (ponoć nawet na GeForce FX będzie się dało odpalić...) Unreal Tournament III. A limit to 500 zł (w więcej kasy nie wyciągnę na kartę graficzną, bo na serio reszta elementów musi jeszcze być jakoś dobra...). Więc? (podawajcie nazwy, a nie linki ;P Po aferze z Dx10.1 po prostu już się motam przy tych tematach o grafice...).

No i jeszcze pytanie co do pamięci RAM. Otóż co lepiej wybrać 2x512MB DDR2 677MHz CL5 czy 1024MB DDR2 800MHz, przy podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:48, SyNu510346071 napisał:

Witam mam zamiar zakupić taką grafikę :

GeForce 8800 GTS Gigabyte 320MB TV 2x DVI PCI E

Tyle, że w tym roku zmienię tylko tę część a mam kompa:

Asus A8N32-SLI DeluXe
Athlon 64 3000+
2 GB RAM
GeForce 6600 GT
Zasilacz: CHieftec 400 W

Więc zastanawiam się czy taki "potwór" będzie w stanie dobrze dzialac z reszta sprzetu. Czy
do takiej karty po prostu trzeba wymienić wszystko. help

Miałem podobnie (zamiast 3000, 3200 i 1gb ram) i tez ta karte kupiłem. Spodziewałem się kosmicznej poprawy, a okazała się dość średnia. by wyciągnąc moc z tej karty będzie potrzebny lepszy procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:01, tomoliop napisał:

> Witam mam zamiar zakupić taką grafikę :
>
> GeForce 8800 GTS Gigabyte 320MB TV 2x DVI PCI E
>
> Tyle, że w tym roku zmienię tylko tę część a mam kompa:
>
> Asus A8N32-SLI DeluXe
> Athlon 64 3000+
> 2 GB RAM
> GeForce 6600 GT
> Zasilacz: CHieftec 400 W
>
> Więc zastanawiam się czy taki "potwór" będzie w stanie dobrze dzialac z reszta sprzetu.
Czy
> do takiej karty po prostu trzeba wymienić wszystko. help
>
Miałem podobnie (zamiast 3000, 3200 i 1gb ram) i tez ta karte kupiłem. Spodziewałem się kosmicznej
poprawy, a okazała się dość średnia. by wyciągnąc moc z tej karty będzie potrzebny lepszy procesor.


aha a jak u Ciebie działa ta karta? Masz z nią jakieś problemy? jaka firmę wybrałeś? Wreszcie jaki byś polecał procesor dla tej karty? uff... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 23:04, SyNu510346071 napisał:

>
aha a jak u Ciebie działa ta karta? Masz z nią jakieś problemy? jaka firmę wybrałeś? Wreszcie
jaki byś polecał procesor dla tej karty? uff... :)


Mam palita, działa bardzo dobrze, pewna poprawa jest. Ja zamierzam kupić athlona dwurdzeniowego niedługo. Wolałbym Core2duo, ale moja płyta główna nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 22:55, Gol Galad napisał:

Ok po tym co wyście tu napisali, żeby mi pomóc, po prostu trochę się zamotałem. Chodzi mi o
to, żeby mieć w miarę dobrą kartę graficzną, na której odpalę Wiedźmina, Crysis''a (jest robiony
pod Dx9!), Lost Planet (jest przeciez obsługa Dx9...) oraz (ponoć nawet na GeForce FX będzie
się dało odpalić...) Unreal Tournament III. A limit to 500 zł (w więcej kasy nie wyciągnę
na kartę graficzną, bo na serio reszta elementów musi jeszcze być jakoś dobra...). Więc? (podawajcie
nazwy, a nie linki ;P Po aferze z Dx10.1 po prostu już się motam przy tych tematach o grafice...).


Hmmmm, ciężko będzie, te gry (chyba poza Wiedźminem) nie będą chodziły zbyt płynnie a na pewno nie na maxa...zależy też od rozdzielczości. Proponuję albo 8600GT Palit Sonic 256MB albo 7900GS Galaxy CoolerMaster 600/1600 - chyba nic lepszego nie będzie do 500zł.

Dnia 14.08.2007 o 22:55, Gol Galad napisał:

No i jeszcze pytanie co do pamięci RAM. Otóż co lepiej wybrać 2x512MB DDR2 677MHz CL5 czy 1024MB
DDR2 800MHz, przy podobnej cenie?


Najlepiej byłoby brać 1024MB 800MHz CL4 w jednej kości - praktyczniejsze na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się