• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafi19954

Dragon age 2

Pytanie

Witam.Dzisiaj zainstalowałem oryginalną grę Dragon Age 2 i podczas uruchomienia gry pojawia się taki komunikat dodaję załącznik .Próbowałem wszystkiego i szukałem na innych forach ale nie znalazłem odpowiedzi .Mój sprzęt :
AMD Phenom(tm) II X2 555 ,NVIDIA GeForce GTX260 Windows 7 Home Premium ,DirectX11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.02.2014 o 11:32, Rafi19954 napisał:

Witam.Dzisiaj zainstalowałem oryginalną grę Dragon Age 2 i podczas uruchomienia gry pojawia
się taki komunikat dodaję załącznik .Próbowałem wszystkiego i szukałem na innych forach
ale nie znalazłem odpowiedzi .Mój sprzęt :
AMD Phenom(tm) II X2 555 ,NVIDIA GeForce GTX260 Windows 7 Home Premium ,DirectX11

A jaki to komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2014 o 12:11, Karanthir666 napisał:

> Witam.Dzisiaj zainstalowałem oryginalną grę Dragon Age 2 i podczas uruchomienia
gry pojawia
> się taki komunikat dodaję załącznik .Próbowałem wszystkiego i szukałem na innych
forach
> ale nie znalazłem odpowiedzi .Mój sprzęt :
> AMD Phenom(tm) II X2 555 ,NVIDIA GeForce GTX260 Windows 7 Home Premium ,DirectX11

A jaki to komunikat?

wybacz zapomniałem dodać

20140224140839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2014 o 15:21, Karanthir666 napisał:

>
Ten błąd zazwyczaj oznacza, że exe jest uszkodzony. Spróbuj odpalić przez inny exe niż
launcher.

Problem polegał chyba na tym że gra była zainstalowana na C czyli dysku systemowym,zainstalowałem na innej partycji i jak na razie jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2014 o 17:53, Rafi19954 napisał:

Problem polegał chyba na tym że gra była zainstalowana na C czyli dysku systemowym,zainstalowałem
na innej partycji i jak na razie jest wszystko ok

W jednym masz rację. Partycja systemowa jest mocno kapryśna i nie wiadomo co może odwalić :P Dlatego na C nie instaluję nic. Aby windows i sterowniki + programy, które nie mają opcji zmiany ścieżki instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedyś widziałem coś zwanego DLC Pack, nie pamiętam już dokładnie gdzie ale miało mieć to cenę w granicach 3 tysięcy bioware points. Czy ktoś wie czy ten zestaw istnieje ? Dużo taniej to wychodzi niż kupowanie dodatków osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest chyba kwestia ceny samych punktów BioWare. Nie powiem Ci dokładnie ile było tych dodaktów dodatki do DA2, ale z tego co się oreintuję w samej paczce jest "Znak Zabójcy", "Dziedzictwo", "Książę na wygnaniu" i "Czarne Emporium". A poza tym cała masa paczek z itemami dla wszystkich klas, więc to już chyba musisz rozstrzygnąć sam czy Ci się opłaca, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.04.2014 o 17:32, DracoBart31 napisał:

To jest chyba kwestia ceny samych punktów BioWare. Nie powiem Ci dokładnie ile było tych
dodaktów dodatki do DA2, ale z tego co się oreintuję w samej paczce jest "Znak Zabójcy",
"Dziedzictwo", "Książę na wygnaniu" i "Czarne Emporium". A poza tym cała masa paczek
z itemami dla wszystkich klas, więc to już chyba musisz rozstrzygnąć sam czy Ci się opłaca,
czy nie.

A gdzie ten zestaw kupić orientujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować