• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Mafia mi nie chodzi

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam problem z gra mafia. gdy chce zainstalowac gre i pojawia sie ekranik na ktorym pisze instaluj to klikam i nic sie nie robi karta jestb wporzadku pomozcie!! <to poprawka do pierwszego tekstu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2006 o 21:26, KrisK91 napisał:

Co ma karta do instalacji ?
Pytanie - czy płyta jest porysowana?
I czy masz oryginalną wersję gry?

mam oryginalna wersje a plyta jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jeszcze cos sciąglem sobie modern mod i potrzebuje patcha do wersji 1.2 pl zeby zainstalowac tego moda.....
A moze nie trzeba tego patcha powiedzcie...... na googlach sprawdzalem i wziałem stronke nie pamietam jaka
ze sciagnalem tego moda i musialem mafie instalowac od nowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam większy problem. Przy instalacji na 2 cd gra przestaje się instalować. Nie widać oznak tego. Tylko widać jakby długo kopiował jeden plik. Co mnie najbardziej zadziwia to fakt że to już drugi raz tak się stało. Najpierw na płytach od jednego kumpla a potem od drugiego. Aż mnie to dziwi. Za pomoc serdeczne dzięki.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2006 o 21:24, Industry napisał:

mam problem z gra mafia. gdy chce zainstalowac gre i pojawia sie ekranik na ktorym pisze instaluj
to klikam i nic sie nie robi karta jestb wporzadku pomozcie!! <to poprawka do pierwszego
tekstu>


moze..potwierdz warunki umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.07.2006 o 23:29, wip_01 napisał:

Ja mam większy problem. Przy instalacji na 2 cd gra przestaje się instalować. Nie widać oznak
tego. Tylko widać jakby długo kopiował jeden plik. Co mnie najbardziej zadziwia to fakt że
to już drugi raz tak się stało. Najpierw na płytach od jednego kumpla a potem od drugiego.
Aż mnie to dziwi. Za pomoc serdeczne dzięki.


Pozdrawiam


Czy udało Ci się rozwiązać ten problem ?
Dzisiaj chciałem sobie zainstalować MAFIe (przejśc całą kolejny raz) a tu taka niespodzianka... po włożeniu cd2 zwiecha, nie instaluje sie dalej a sam instalator nie odpowiada, HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.09.2006 o 13:57, ADih napisał:

> Ja mam większy problem. Przy instalacji na 2 cd gra przestaje się instalować. Nie widać
oznak
> tego. Tylko widać jakby długo kopiował jeden plik. Co mnie najbardziej zadziwia to fakt
że
> to już drugi raz tak się stało. Najpierw na płytach od jednego kumpla a potem od drugiego.

> Aż mnie to dziwi. Za pomoc serdeczne dzięki.
>
>
> Pozdrawiam

Czy udało Ci się rozwiązać ten problem ?
Dzisiaj chciałem sobie zainstalować MAFIe (przejśc całą kolejny raz) a tu taka niespodzianka...
po włożeniu cd2 zwiecha, nie instaluje sie dalej a sam instalator nie odpowiada, HELP


Dobra już działa... metoda kopiuj/wklej jest tu niezbędna...
3cd przekopiowane i gierka chodzi
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2006 o 21:24, Industry napisał:

mam problem z gra mafia. gdy chce zainstalowac gre i pojawia sie ekranik na ktorym pisze instaluj
to klikam i nic sie nie robi karta jestb wporzadku pomozcie!! <to poprawka do pierwszego
tekstu>

możliwe że masz za bardzo porysowaną płytę i czy w ogóle nowe kupiłeś czy ktos ci sprzedał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować