Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front nie trafi na Xboksa One i PlayStation 4

9 postów w tym temacie

I dobrze. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, choć sam mam PS4, wiele gier, które są warte uwagi będą jeszcze przez jakiś czas wydawane na starsze konsole i zdaję sobie z tego sprawę Dlatego nie odkładam mojej ps3 do szafy i nie posyłam jej w zapomnienie. Okres przejściowy zawsze był. I zawsze będzie. I prawda taka, że jak na razie, nie każdy ma ps4 czy też nowego x-ksa więc tym bardziej ukłon w stronę producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to jakoś za specjalnie nie dziwi. Dla mnie to super informacja i pewnie nie jestem sam w tym przekonaniu. Spore gro osób ma XBOX 360 lub PS3 więc korzyści są po obu stronach:) Wiadomo że większość nowych gier które wychodzą w tym roku rzucają się na PS4 i XBOX ONE ale jest też parę świetnych tytułów takich jak Enemy Front czy Assassin''s Creed, które wyjdą na te starsze konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja czytałem że będą wydawali gry na nową generację, ale może źle coś przeczytałem. Faktem jest to że mało osób ma nowe konsole mały rynek jak na razie a to znowu wiąże się z kosztami i przeróbkami. Może faktycznie nie jest to dobry pomysł by dawać na to gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to lepiej, bo nie mam żadnych z tych konsol,i a posiadam tylko PC-ta, także się ciesze.
Poza tym jest to droga sprawa i póki co nie każdego będzie stać wywalić kasę na PSX4.
Więc w EF-a będę ciupał na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego dobrze że gry wychodzą przeważnie na PC-ty:D Może nie wszystkim ta informacja przypadła do gustu ale żeby coś takiego się stało gra musiała by pojawić się na wszystkie dostępne platformy, a to wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na grę. Ja tam się cieszę że jeszcze nie wszystkie gry wychodzą na next-geny. Przynajmniej będę miał w co pograć. Dlatego też wielki plus za możliwość pogrania w EF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z tego cieszę. Gdzieś w planach był zakup konsoli ale po drodze pomysł klękł;) nie ma się co oburzać bo nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowej konsoli, a i tak niewiele gier jeszcze. Czytałam, że pracę nad grą zaczęli już jakiś czas temu stad nie wzięli pod uwagę nowych konsoli. Może przy kolejnej części wezmą to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych konsol to różnie z tym bywa, czytałem że już nawet 5-cio latek obchodzi weryfikacje kont na Xbox ONE xD. Jeśli chodzi o kolejne części gry to osobiście chciałbym zagrać najpierw w tą część, ocenić i dopiero później oczekiwać kolejnych części. Na pewno te nowsze konsole wyprą z rynku starsze, kwestia czasu. Póki co cieszę się że Enemy Front wykdzie na 360-tkę i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja też już bym zagrała z chęcią. A wspomniałam o kolejnych częściach tylko ze względu na konsole bo przecież mogą zakończyć EF na tej jednej. Druga ich gra Lords of the Fallen idzie na PS4, więc pojęcie mają co i jak. Mają w planach kolejne gry więc pewnie nie będą omijać nowych konsol szerokim lukiem:) Tak jak wspomniałeś nowe wypiera stare, wiec każdy musi się do tego przystosować. Na koniec, dobrze że czerwiec już niedługo, premiera Enemy Front już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować