• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
marli30

Heroes of Might and Magic V - nie moge uruchomic gry pomocy!!!![M]

Pytanie

czesc
jestem tu nowa ale w heroesow gram chyba juz z 10 lat.teraz kupilam V i....obeszlam sie smakiem :(((
Gra co prawda - normalnine sie zainstalowala. Obejrzalam film ze scena slubu, wybralam sobie scenariusz - a pozniej ladowala sie i nastepnie wywalila mnie z gry. Ukazalo sie okienko zeby sie skontaktowac z Microsoftem.
Czy ktos wie - jak mi pomoc?????
bede bardzo wdzieczna za odpowiedz - bo tak siedzac i patrzac na ta gre prawie juz wariuje ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

103 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam,
mam problem z grą Heroes of Might and Magic v (edycja DVD zakupiona w Empiku z dołączoną koszulką z gry).

Mianowicie, wyczytałem, że posiadam grę w wersji 1.2. Postanowiłem dokonać aktualizacji. W takimże celu ściągnąłem właściwy patch (1.2 --> 1.3 edycja DVD) ze strony Gram.pl. na początku, podczas instalacji wyskoczył mi błąd, iż nie mam zainstalowanej wersji HoM&M V i instalator mi się zamknął. Jednak po ponownym uruchomieniu instalatora instalacja przebiegła pomyślnie, bez żadnych problemow. Uruchomiłem grę, patrzę, i co? W menu nadal widnieje napis wersja 1.2. Zamknąłem grę i sprawdziłem, czy na pewno mam zainstalowaną aktualizację. Według programow Install Shield update manager oraz drugiej aplikacji aktualizacyjnej dołączonej do gry "Sprawdź aktualizację" (p. screeny) mam najnowszą (czyli 1.3.) wersję gry. Ponadto w menu Start cały czas nie widzę skrotu do edytora map, nie ma go także w folderze z grą w Program Files.

Ściągnąłem potem kolejny patch ze strony Gram.pl - 1.2 --> 1.3 edycja DVD Empikowa . Jednak instalator pokazuje mi, że nie mam zainstalowanej gry, albo, że nie może jej odnaleźć.

Generalnie taki stan rzeczy jest wyjątkowo przykry i krzywdzący. Liczę na otrzymanie szybkiej i wyczerpującej pomocy technicznej.

Pozdrawiam serdezcnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z grą Homm 5. Do wczoraj wszystko było normalnie, ale od dziś dzieje się coś dziwnego. Gra włącza się normalnie, ładuje się, zarówno kampania jak i zwykły scenariusz. Pokazuje się mapa, można normalnie grać ale po kilku minutach - bum! jestem na pulpicie z oknem Windowsa "wyślij/nie wysyłaj"...
Do wczoraj (miałem już wersję 1.4, ale coś źle zainstalowane, wyświetlało że mam wersję 1.3) nic się nie działo. Dziś z tą samą wersją, niby 1.3 ale 1.4, zdarzyło się to kilka razy. Oczywiście wniosek : wina patcha! No to bach, reinstall, patchowanie od nowa. Już wyświetla 1.4 ale znów błąd... Skan antywirem (Avira AntiVir) i nic... Defragmentacja i nic... Skanowanie w poszukiwaniu błędów, i nic... Dalej gra się wyłącza bez wyraźnego powodu...
Nic nie instalowałem, nic nie kasowałem, sprzętu nie zmieniałem...
Konfiguracji sprzętu nie podaję, bo jeśli tyle czasu działało to czemu teraz ma nie działać?
Screena też nie ma co dawać bo chyba każdy zna to okienko ''wyślij/nie wysyłaj'' a tylko to mógłbym tu umiescić bo w jednej chwili mam grę, pstryk! zmiana rozdzielczości i pulpit z okienkiem...
Proszę o pomoc,
z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2006 o 21:30, krasnal555 napisał:

Witam,
mam problem z grą Heroes of Might and Magic v (edycja DVD zakupiona w Empiku z dołączoną koszulką
z gry).

Mianowicie, wyczytałem, że posiadam grę w wersji 1.2. Postanowiłem dokonać aktualizacji. W
takimże celu ściągnąłem właściwy patch (1.2 --> 1.3 edycja DVD) ze strony Gram.pl. na początku,
podczas instalacji wyskoczył mi błąd, iż nie mam zainstalowanej wersji HoM&M V i instalator
mi się zamknął. Jednak po ponownym uruchomieniu instalatora instalacja przebiegła pomyślnie,
bez żadnych problemow. Uruchomiłem grę, patrzę, i co? W menu nadal widnieje napis wersja 1.2.
Zamknąłem grę i sprawdziłem, czy na pewno mam zainstalowaną aktualizację. Według programow
Install Shield update manager oraz drugiej aplikacji aktualizacyjnej dołączonej do gry "Sprawdź
aktualizację" (p. screeny) mam najnowszą (czyli 1.3.) wersję gry. Ponadto w menu Start cały
czas nie widzę skrotu do edytora map, nie ma go także w folderze z grą w Program Files.

Ściągnąłem potem kolejny patch ze strony Gram.pl - 1.2 --> 1.3 edycja DVD Empikowa . Jednak
instalator pokazuje mi, że nie mam zainstalowanej gry, albo, że nie może jej odnaleźć.

Generalnie taki stan rzeczy jest wyjątkowo przykry i krzywdzący. Liczę na otrzymanie szybkiej
i wyczerpującej pomocy technicznej.

Pozdrawiam serdezcnie.


Ta giera niema edytora map;> puki co:) jest w dodatku generator ale jakis z d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować